FSMVÜ | İngilizce Hazırlık Programı
YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
Online Participation

Achieve 3000

Okuma becerinizi seviyenize uygun metinlerle geliştirebileceğiniz bir platform olan Achieve 3000 ile akademik yıl boyunca bölümünüzle alakalı ve genel kategorilerde makaleler okuyup aktiviteler yapacaksınız. Aktivitelerdeki performansınız kur sonunda genel başarı notunuza % 5 oranında etki edecektir.

Ürünü online olarak satın almak için tıklayınız. Anasayfada Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'ni göreceksiniz. Ürünü seçtikten sonra, lütfen sipariş notu kısmına adınızı, soyadınızı ve bölümünüzü yazınız. Herhangi bir problemle karşılaştığınız ya da sorunuz olduğu takdirde iletişim sayfasındaki numara ile şirketle temasa geçebilirsiniz.

Satın alma işlemini tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz sizinle paylaşılacaktır. Bu bilgiler ile platforma ilk girişte size yerleştirme sınavı uygulanacaktır. Akademik yılın ikinci haftası başlamadan önceki son güne kadar yerleştirme sınavını yapmanız gerekmektedir. Sınav 40 sorudan oluşur ve ortalama 50-60dk sürer. Yerleştirme sınavı sonrasında platformu kullanmaya, size atanan makaleleri okumaya ve aktiviteleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Achieve 3000 Değerlendirme Ölçütleri

Akademik yıl başlangıcında sizlerle paylaşılan Achieve3000 rehber videosunda platformun satın alımı, seviye tespit sınavı ve makalelerde yapılması gereken aktiviteler belirtilmiş olup, videonun sonunda “Puan kaybetmemek için toplam 12 makaleyi 75 ve üzeri skorla yapmalısınız.” ifadesi kullanılmıştır. Ödevler ilk ve son hafta hariç, haftalık olarak classroom üzerinden duyurulucak olup, yine ödevler haftalık olarak yapılacaktır. Makalelerden aldığınız skorlar aktivite tamamlandığında sonuçları görüntüle anlamına gelen “View Results” bağlantısı ile size anlık verilmektedir. Ayrıca öğrenciler platform üzerinde “My Lessons” sekmesi altında aktiviteleri filtreleyip sonuçları geriye dönük olarak inceleyebilirler. Çevrimiçi platformlar hususunda teknik aksaklıklar ya da ihmal neticesinde puanlarını öğrenemeyip merak eden öğrencilerimiz her zaman Bölüm Sekreterliğimize de ayrıca başvurabilirler.

Dilekçeleriniz neticesinde, gerekli bilgilerin sizlerle daha önce paylaşılmış olmasına ve bilgi alabileceğiniz birimlere rağmen, benzer sorunların tekerrür etmemesi için kısa sürede Sıkça Sorulan Sorular sayfası oluşturulup web sitemizde sizler için paylaşılacaktır. Ayrıca bir sonraki kur başlangıcında Dijital Etkinlikler Bilgilendirme Toplantısı düzenlenip, sorusu olan öğrenciler davet edilecektir. Sizlerin de katılmanız şiddetle tavsiye edilmektedir.

English Central

Dinleme, telaffuz ve kelime becerilerinizi geliştiren English Central platformunda güncel videolar izlenip çeşitli aktiviteler yapılmaktadır. Aktivitelerdeki performansınız kur sonunda genel başarı notunuza % 5 oranında etki edecektir.

Ürünü online olarak satın almak için tıklayınız. Anasayfada ‘Sipariş’ bağlantısını takip edip il bilgisi kısmında İstanbul’u, üniversite kısmında ise Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'ni seçiniz. English Central Academic ürününü görünce ‘Satın Al’ ve daha sonra ‘Onaylıyorum’ bağlantılarını seçince ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Herhangi bir problemle karşılaştığınız ya da sorunuz olduğu takdirde iletişim sayfasındaki numara ile temasa geçebilirsiniz.

Satın alma işlemini tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz sizinle paylaşılacaktır. Giriş işlemleri sonrasında sınıfınıza atanan içeriklere (videolar, kelimeler vb. gibi) ''Sınıf Kurslarım'' sekmesinden erişebilirsiniz.
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi