Anasayfa  |   İletişim  | EN
İngilizce Hazırlık Programı
YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
Online Participation

Google Forms Video Quizzes

Google Eğitim araçlarından Google Drive ile sizlerle paylaşacağımız videolar ve Google Forms ile hazırladığımız quizler ile birbirinden farkı videolar izleyip dinleme becerilerinizi geliştireceksiniz.

Kayıt esnasında size verilen Google hesap bilgileriniz ile (kullanıcıadınız@stu.fsm.edu.tr) giriş yaptıktan sonra sizinle Google Clasroom üzerinden paylaşılacak linkleri takip ederek videoları izleyebilir ve quizleri yapabilirsiniz. Quizlerden alacağınız puanlar değerlendirmeye alınacak ve kur sonunda genel başarı notunuza % 4 oranında etki edecektir.

Achieve 3000

Okuma becerinizi seviyenize uygun metinlerle geliştirebileceğiniz bir platform olan Achieve 3000 ile akademik yıl boyunca bölümünüzle alakalı ve genel kategorilerde makaleler okuyup aktiviteler yapacaksınız. Aktivitelerdeki performansınız kur sonunda genel başarı notunuza % 4 oranında etki edecektir.

Ürünü online olarak satın almak için tıklayınız. Anasayfada Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'ni göreceksiniz. Ürünü seçtikten sonra, lütfen sipariş notu kısmına adınızı, soyadınızı ve bölümünüzü yazınız. Herhangi bir problemle karşılaştığınız ya da sorunuz olduğu takdirde iletişim sayfasındaki numara ile şirketle temasa geçebilirsiniz.

Satın alma işlemini tamamladıktan sonra Öğrenci İşleri Ofisinden (Sorumlu kişi: Ela Ünzile Ongun, Kat:1, Ofis: 100A) kullanıcı adınızı ve şifrenizi alabilirsiniz. Bu bilgiler ile platforma ilk girişte size yerleştirme sınavı uygulanacaktır. Akademik yılın ikinci haftası başlamadan önceki son güne kadar yerleştirme sınavını yapmanız gerekmektedir. Sınav 40 sorudan oluşur ve ortalama 50-60dk sürer. Yerleştirme sınavı sonrasında platformu kullanmaya, size atanan makaleleri okumaya ve aktiviteleri yapmaya başlayabilirsiniz.

My EnglishLab

İngilizce hazırlık programında öğrencilerimiz ders dışı dilbilgisi becerilerini geliştirme adına My English Lab kullanır. Platformda her hafta belirli sayıda aktivite ödev olarak verilir ve kur sonunda genel başarı notunuza % 4 oranında etki eder.

Akademik yıl içerisinde her kur başında satın aldığınız kitaplarda bulunan erişim kodlarıyla sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi çok basit olup Türkçe olarak da yapılabilmektedir. Lütfen aşağıdaki videoyu izleyiniz.

Platforma Kayıt ve Ürün Ekleme

Sınıfa Katılma

Türkçe anlatım için tıklayınız.

My English Lab anasayfası için tıklayınız.

Kayıt olmak için tıklayınız.

Kayıt olduktan sonra giriş yapmak için tıklayınız.

Kayıt, üyelik ve giriş işlemlerinde sorun yaşadığınız takdirde destek@pearson.com adresine mail atınız.

*Türkçe Videonun girişinde belirttiği kitap seçme adımını görmezden geliniz. Yukarıdaki kayıt linkine tıklayınız.
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi