YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | İNGİLİZCE YETERLİK SINAVI DUYURUSU
Duyuru Arşivi
İNGİLİZCE YETERLİK SINAVI DUYURUSU

Değerli Öğrencilerimiz,

Düzey Belirleme Sınavı'ndan (DBS) başarılı olup İngilizce Yeterlik Sınavı'na (FSMEPT) girmeye hak kazanan 2018 girişli öğrenciler ve 2017 ve öncesi girişli öğrencilerden FSMEPT'e kayıt yaptıran öğrencilerin isim ve sınıf listeleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. DBS'den başarılı olan öğrencilerin herhangi bir kayıt işlemi yapmadan yarın (12 Eylül) saat 8:45'te sınav giriş yerlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Sınav programı aşağıdaki gibidir.

 

FSMEPT Programı

 

12 Eylül Çarşamba

 

Writing: 09:00-10:00

Reading: 10:15-11:15

Listening: 11:30-12:00

 

13 Eylül Perşembe

 

Speaking: 09:00-11:00 arasında gerçekleşecektir. (Öğrencilerin konuşma sınavı oturum saatleri 12 Eylül Çarşamba günü saat 12:00’da yerleşke girişindeki panoda duyurulacaktır.)

 

Yer: Yabancı Diller Bölümü, Küçük Çamlıca Yerleşkesi Üsküdar/İstanbul

Aşağıdaki listede ismi bulunmayan öğrenciler DBS'den 65'in altında puan alarak başarısız olmuşlardır ve aldıkları puanlara göre ilgili seviye sınıflarına yerleştirileceklerdir. Bu öğrencilerin İngilizce Hazırlık Programı dersleri 17 Eylül Pazartesi günü saat 09:00 itibarıyla başlayacaktır. Öğrenciler, sınıflarını otomasyon sistemi üzerinden, internet sitemizden veya Pazartesi günü yerleşke girişindeki panodan öğrenebileceklerdir. Sınıflandırmalar 14 Eylül Cuma günü internet sitemizde (prep.fsm.edu.tr) yayımlanacaktır. 

Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Yabancı Diller Bölüm Başkanlığı

 

FSMEPT SINIF LİSTELERİ

SINAV YERİ: G01

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1725241223

ABDULLAH ÖZŞAHİN

İç Mimarlık

2

1721221217

AINIWAER GULIMIRE

Bilgisayar Mühendisliği

3

1721231017

BANU CİNEL

Biyomedikal Müh.

4

1721231206

BASHAR ALOMAR

Biyomedikal Müh.

5

1725241219

BEYTULLAH SELİM

İç Mimarlık

6

1720121067

KÜBRA YENİÇAY

Psikoloji

7

1725201270

MEHMET ATAŞ

Mimarlık

8

1725201060

METİN YÜŞA ARSLAN

Mimarlık

9

1720121017

OĞUZ KAAN DERELİ

Psikoloji

10

1720121056

RUKİYE ŞENEL

Psikoloji

11

1721211218

ŞEYMA NUR ŞAHİN

İnşaat Mühendisliği

 

SINAV YERİ: G02

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1721211220

ARİF SEFA ARİFOĞLU

İnşaat Mühendisliği

2

1625241022

HÜSEYİN SAMET KAPLAN

İç Mimarlık

3

1725201069

KASIM YILMAZ

Mimarlık

4

1621221033

MAHBUBULLAH HABIBI

Bilgisayar Mühendisliği

5

1724501029

MEHMET KÜÇÜKCİRİT

Hukuk

6

1720121055

MUSTAFA FERİT GÜNGÖRÜR

Psikoloji

7

1725241036

MÜNEVVER KORKMAZ

İç Mimarlık

8

1720121060

SELEN SUDE ZEDELİ

Psikoloji

9

1720121028

SİNEM COŞAR

Psikoloji

10

1720121023

ŞEYMA DEMİRCİ

Psikoloji

11

1720121062

YAREN KÖSE

Psikoloji

12

1721231203

YASER ALJAMMAL

Biyomedikal Müh.

 

 

SINAV YERİ: G03

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1720121033

ERDEM SEPET

Psikoloji

2

1721211005

İSA KAYA

İnşaat Mühendisliği

3

1621221056

MEHMET ALPEREN KURT

Bilgisayar Mühendisliği

4

1725241028

MELİH ŞEN

İç Mimarlık

5

1725241037

MUSTAFA BOZTEPE

İç Mimarlık

6

1720121036

ORHUN KARAKADILAR

Psikoloji

7

1621241007

ÖMER FARUK ARI

Elektrik-Elektronik Müh.

8

1720121006

RABİA HÜMEYRA GÜGEN

Psikoloji

9

1725201268

ŞEVAL CANPOLAT

Mimarlık

10

1725201269

TALİN DURMAZGÜLER

Mimarlık

11

1721231205

TAREK ZALAK

Biyomedikal Mühendisliği

12

1720121032

UYGAR ŞANLI

Psikoloji

 

 

SINAV YERİ: G04

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1720121019

BETÜL BİLGİÇ

Psikoloji

2

1720121066

BÜŞRANUR CAN

Psikoloji

3

1721231209

DEMET AKÜZÜM

Biyomedikal Mühendisliği

4

1720121053

ECREN CEVAHİREFENDİOĞLU

Psikoloji

5

1720121065

EMRE UYGUN

Psikoloji

6

1721241014

GÜVEN YUNUS COŞKUNSEVER

Elektrik-Elektronik Müh.

7

1725241220

HATİCE YILDIRIM

İç Mimarlık

8

1725241039

İBRAHİM YILMAZ

İç Mimarlık

9

1721211032

MUHAMMED YAHYA SÜMER

İnşaat Mühendisliği

10

1721221230

OĞUZ YAVER

Bilgisayar Mühendisliği

11

1725201267

ÖMER FARUK ÇELİK

Mimarlık

12

1725201080

SEVDE TANIR

Mimarlık

 

 

SINAV YERİ: G05

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1721221025

AHMET ALPER GÜZELCE

Bilgisayar Mühendisliği

2

1721231212

AHMET TURAN SOLGUN

Biyomedikal Mühendisliği

3

1720121025

ALEYNA ER

Psikoloji

4

1720121069

ALİ SEYDİ BENLİ

Psikoloji

5

1720121027

ARICAN KARADANA

Psikoloji

6

1620121048

AYŞE AYTEK

Psikoloji

7

1725241034

BEYZANUR ATALAY

İç Mimarlık

8

1721231210

BİLAL OZAN

Biyomedikal Mühendisliği

9

1721241003

FURKAN TULUK

Elektrik-Elektronik Müh.

10

1725201029

MUHAMMED FATİH DURAN

Mimarlık

11

1725201206

OĞUZHAN TÜRKMENOĞLU

Mimarlık

12

1721211030

ONUR KOCA

İnşaat Mühendisliği

 

SINAV YERİ: G06

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1620111024

AMİNE BERRA BOZKURT

Tarih

2

1425201101

BÜŞRA ÖNER

Mimarlık

3

1720121054

FATİH TAN

Psikoloji

4

1424501018

FATİH YILDIZ

Hukuk

5

1424501024

HASAN HALİT MERT

Hukuk

6

1424501013

MEHMET BAKİ BOYNUKISA

Hukuk

7

1425201087

MERVE KÖSEOĞLU

Mimarlık

8

1620111004

MUHAMMED HASANOĞLU

Tarih

9

1424501010

MÜCAHİT ERGÜL

Hukuk

10

1424501033

NESLİŞAH HOŞMUTLU

Hukuk

11

1424501054

SABANUR GÖKÇE

Hukuk

12

1626121004

SÜMEYRA HÜSNA SARITAŞ

Rehberlik ve Psikolojik Danış.

 

 

SINAV YERİ: 101

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1821221010

AHMET CEMALETTİN KUMRU

Bilgisayar Mühendisliği

2

1825201257

ATALAY SALTUK ZİNAL

Mimarlık

3

1821241253

BEKİR SELİM EKİNCİ

Elektrik-Elektronik Müh.

4

1821241018

EBRAR KAĞIT

Elektrik-Elektronik Müh.

5

1821241012

FEYZULLAH YILMAZ

Elektrik-Elektronik Müh.

6

1821231253

HATOUN ALKASEM

Biyomedikal Mühendisliği

7

1821231254

MAHA SAHLOUL

Biyomedikal Müh.

8

1821221004

MERTCAN ATAY

Bilgisayar Mühendisliği

9

1821211254

MUHAMMED RECEP ŞAMLIOĞLU

İnşaat Mühendisliği

10

1825201001

ÖMER AKIN

Mimarlık

11

1825201262

SHERIFE BABASI

Mimarlık

12

1825201016

ZEHRA MİNA KAYA

Mimarlık

 

 

SINAV YERİ: 102

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1821221001

AHMET YANIK

Bilgisayar Müh.

2

1821231004

AYŞE NUR GÜL

Biyomedikal Müh.

3

1821211008

BERAT EROĞLU

İnşaat Mühendisliği

4

1825241034

EYYÜB EMRE GÜMÜŞ

İç Mimarlık

5

1825241252

FİRUZE ALTINIŞIK

İç Mimarlık

6

1821221263

IMEN TURKI

Bilgisayar Mühendisliği

7

1721241203

MAHMOOD HASSAN M. BAAQEIL

Elektrik-Elektronik Müh.

8

1821231255

MOHAMAD ALMOULKI

Biyomedikal Müh.

9

1821221034

MUHAMMED YUSUF SÖZEN

Bilgisayar Mühendisliği

10

1824501020

ÖMER FARUK ADIGÜZEL

Hukuk

11

1825201054

ŞEYMANUR KAYA

Mimarlık

12

1820121261

ZEHRA YILMAZ

Psikoloji

 

 

SINAV YERİ: 103

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1821221009

ALİ DEREYURT

Bilgisayar Müh.

2

1825201059

BEYZA FURAT

Mimarlık

3

1825241003

FATIMA SUDE YILDIRIM

İç Mimarlık

4

1821221043

FURKAN AHMET KARADUT

Bilgisayar Müh.

5

1820121251

İREM IŞIKOĞLU

Psikoloji

6

1821221017

MEHMET FATİH KAAN GEZEN

Bilgisayar Müh.

7

1821221250

MOHAMAD JAROUF

Bilgisayar Müh.

8

1825241007

NÜSEYBE SELİM

İç Mimarlık

9

1820121011

RABİA AKBEN ŞENEL

Psikoloji

10

1821221012

VELİ TAYYİB AKDENİZ

Bilgisayar Müh.

11

1825201010

ZEHRA ZÜLAL KAYA

Mimarlık

12

1825201018

ZİŞAN GÜVELİ

Mimarlık

 

 

SINAV YERİ: 104

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1821241014

ATAKAN KÜLÜNK

Elektrik-Elektronik Müh.

2

1825241001

BAŞAK ÖZDAMAR

İç Mimarlık

3

1820121259

DİLARA NUR SARI

Psikoloji

4

1825201043

FATİH MEHMED FIRAT

Mimarlık

5

1821221005

FURKAN GÜNDOĞAN

Bilgisayar Mühendisliği

6

1825201259

İSMAİL KURTULMUŞ

Mimarlık

7

1821221015

MELİKE KARA

Bilgisayar Mühendisliği

8

1821211024

MUHAMMED HALİL ŞİMŞEK

İnşaat Mühendisliği

9

1821231252

OSMAN ASSAF

Biyomedikal Müh.

10

1825200977

SALİHA BEYZA ASLAN

İç Mimarlık

11

1821231006

YONCA NUR ÇOLTU

Biyomedikal Müh.

12

1821231011

ZEYNEP KÜÇÜKÖMEROĞLU

Biyomedikal Müh.

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi