YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | BEPT Sınav Programı ve Giriş Yerleri
Duyuru Arşivi
BEPT Sınav Programı ve Giriş Yerleri

Değerli öğrencilerimiz,

Temel İngilizce Muafiyet Sınavı (Basic English Proficiency Test) giriş yerleri ve programını aşağıda bulabilirsiniz.

 

BASIC ENGLISH PROFICENCY TEST (2017-2018)

SINAV GÜNÜ:

15 Eylül 2017

SINAV YERİ:

YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ

KÜÇÜK ÇAMLICA YERLEŞKESİ

SINAV DETAYLARI:

15 EYLÜL 2017 CUMA:

Session I:

09:30-10:30

Session II:

10:45-11:45

 

2017-2018 AKADEMİK YILI BEPT SINIF LİSTESİ
  G01 SINIFI
No Öğrenci No Adı Soyadı Bölüm
1 1726121020 AHSENNUR BUĞDAYCI Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
2 1722311006 ALEYNA YAZOĞLU Grafik Tasarım 
3 1740711033 ASUDE KÖSEOĞLU Çocuk Gelişimi 
4 1724501080 BURÇAK TUNÇ ÇAKMAK Hukuk 
5 1740711016 ECEM TOKGÖZ Çocuk Gelişimi 
6 1741801014 ELİF AYAZOĞLU Mimari Restorasyon 
7 1724501022 EMİR SANCAR KUDEN Hukuk 
8 1726111006 HACER AKGÖZ Okul Öncesi Öğretmenliği
9 1740701002 KÜBRA ALTINTAŞ Adalet 
10 1740711038 KÜBRA KANAT Çocuk Gelişimi 
11 1741801012 MEHMET YURTDAŞ Mimari Restorasyon 
12 1720111008 MUHAMMED EMİN ÇİLEK Tarih 
13 1724501121 NURAY AKGÜN Hukuk 
14 1724501037 RUKİYE AZRA USTA Hukuk 
15 1623401081 SAFİYE ALTUNTEL İslami İlimler 
16 1740701014 ŞEYMA KARAKAYA Adalet 
17 1623401061 ŞEYMANUR METE İslami İlimler 
18 1623401086 ZEYNEP YAKUP İslami İlimler 

 

2017-2018 AKADEMİK YILI BEPT SINIF LİSTESİ
  G02 SINIFI
No Öğrenci No Adı Soyadı Bölüm
1 1722311035 ARDA KEKÜLLÜOĞLU Grafik Tasarım 
2 1726101024 ASUDE PİR Türkçe Öğretmenliği
3 1724501011 BEYZANUR SARI Hukuk 
4 1720121061 DERYA YAZICI Psikoloji 
5 1740712018 ELİF GÜL BAKICI Çocuk Gelişimi 
6 1741801032 GAMZENUR KOÇ Mimari Restorasyon 
7 1623401060 MELTEM BAYINDIR İslami İlimler 
8 1623401009 MUHAMMED BİLİR İslami İlimler 
9 1623401017 MUHAMMET FURKAN ÖZKALDI İslami İlimler 
10 1726121025 NİLAY SEMİZ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
11 1720131009 OĞUZHAN ALTINPINAR Bilim Tarihi 
12 1623401085 SÜMEYYE ABDULLAHOĞLU İslami İlimler 
13 1722311021 SÜMEYYE CANKATAR Grafik Tasarım 
14 1623401100 ŞEYDA BERÇİNLİ İslami İlimler 
15 1724501119 TALİP ARDA ÇETKİN Hukuk 
16 1740712004 TÜLAY TOKATLI Çocuk Gelişimi 
17 1623401106 YUNUS EMRE YANAZ İslami İlimler 
18 1740711018 ZEYNEP SAĞIRLI Çocuk Gelişimi 

 

2017-2018 AKADEMİK YILI BEPT SINIF LİSTESİ
  G03 SINIFI
No Öğrenci No Adı Soyadı Bölüm
1 1722311046 ARZU BETÜL KART Grafik Tasarım 
2 1623401073 BEYZA NUR AKICI İslami İlimler 
3 1740701031 CEYDA EKER Adalet 
4 1726101005 DERYA BEYAZİT Türkçe Öğretmenliği
5 1726121024 DERYA YILMAZ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
6 1724501094 EMİN TUNAHAN ERGİN Hukuk 
7 1740711041 FATMA ZÜLAL AKYILDIZ Çocuk Gelişimi 
8 1623401049 HİLAL MERVE ZENGİNCE İslami İlimler 
9 1623401083 İREM SENA ELÖNÜ İslami İlimler 
10 1741801015 MERVE NUR BAŞAR Mimari Restorasyon 
11 1726101003 NASRULLAH BURAK KAYA Türkçe Öğretmenliği
12 1720131003 RAGIP KADEMOĞLU Bilim Tarihi 
13 1740701034 SEMA GÜRBÜZ Adalet 
14 1623401090 SENA TOPUZ İslami İlimler 
15 1720111020 ŞEVVAL SEVİMLİ Tarih 
16 1740711019 ŞİMAL GÜLŞEN ŞİMŞEK Çocuk Gelişimi 
17 1724501076 TURAN CAN İPEK Hukuk 
18 1726121016 YAREN CANPOLAT Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

 

2017-2018 AKADEMİK YILI BEPT SINIF LİSTESİ
  G04 SINIFI
No Öğrenci No Adı Soyadı Bölüm
1 1724501098 ASLIHAN SEDA ACUNSÖZ Hukuk 
2 1722311011 BURCU YİLMAZ Grafik Tasarım 
3 1726111019 BÜŞRA NUR KARA Okul Öncesi Öğretmenliği
4 1741801007 DÖNDÜ HIRFANOĞLU Mimari Restorasyon 
5 1726101036 ESENGÜL ŞAHİNER Türkçe Öğretmenliği
6 1725201014 FURKAN GÜNEYİ Mimarlık 
7 1726121215 HANİFİ ÇEKİM Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
8 1740701006 HATİCE SARTKAYA Adalet 
9 1720131007 KADRİYE BEYZA ÖZ Bilim Tarihi 
10 1724501029 MEHMET KÜÇÜKCİRİT Hukuk 
11 1724501054 MUSTAFA EMRE UÇAR Hukuk 
12 1726121007 NESLİHAN TEYFUR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
13 1720111014 NUR BANU ŞİMŞEK Tarih 
14 1720111003 RECEP KUL Tarih 
15 1724501051 SEFA KAYDU Hukuk 
16 1726111023 ŞEYMA NUR AKTÜRK Okul Öncesi Öğretmenliği
17 1726121032 TUĞBA ÇORBACI Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
18 1724501137 ZELİHA UŞGUN Hukuk 

 

2017-2018 AKADEMİK YILI BEPT SINIF LİSTESİ
  G05 SINIFI
No Öğrenci No Adı Soyadı Bölüm
1 1724501058 AYŞE RUMEYSA İŞCAN Hukuk 
2 1722311019 CİHAT BATUHAN TAŞLIÇAY Grafik Tasarım 
3 1724501099 ECE DUA KALENDER Hukuk 
4 1726121050 ENES BEDİ BİGA Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
5 1724501064 FATMA RECEPOĞLU Hukuk 
6 1726101023 FEYZA GÜRSOY Türkçe Öğretmenliği
7 1740712001 HANDE NUR YILMAZEL Çocuk Gelişimi 
8 1722301048 HİLAL EDA CESUR Geleneksel Türk Sanatları 
9 1720101016 KÜBRA KAMADAN Türk Dili ve Edebiyatı 
10 1740711011 MERVE NUR ARSLAN Çocuk Gelişimi 
11 1726121002 MUHAMMED SÖNMEZ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
12 1740701021 NURULLAH FURKAN TOPRAK Adalet 
13 1724501038 OĞUZHAN ŞAHİN Hukuk 
14 1724501021 SEDA NUR DEMİR Hukuk 
15 1724501033 SEVGİ KARAMANLI Hukuk 
16 1726101035 YASEMİN ACAR Türkçe Öğretmenliği
17 1724501042 YUNUS EMRE BEYAZ Hukuk 
18 1724501039 YUNUS EMRE KILIÇ Hukuk 

 

2017-2018 AKADEMİK YILI BEPT SINIF LİSTESİ
  G06 SINIFI
No Öğrenci No Adı Soyadı Bölüm
1 1740702012 BARAN AKA Adalet 
2 1726121046 BARIŞ ÇIPLAK Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
3 1726111013 BÜŞRA NUR YILDIRIM Okul Öncesi Öğretmenliği
4 1741801041 CEREN ÇELİK Mimari Restorasyon 
5 1722311039 ELİF ARİTÜRK Grafik Tasarım 
6 1740702008 ERDİ YILDIRIM Adalet 
7 1722301018 GÖZDE AYBÜKE YENİCE Geleneksel Türk Sanatları 
8 1724501009 HAKAN ENGİN Hukuk 
9 1724501138 HATİCE GÜMÜŞ Hukuk 
10 1726111001 KAYIHAN NEDİM KESBİÇ Okul Öncesi Öğretmenliği
11 1720101004 KÜBRA BÜYÜKİŞLER Türk Dili ve Edebiyatı 
12 1623401048 MAİDE AHSEN KARALİ İslami İlimler 
13 1724501006 MUSTAFA ENES KOCA Hukuk 
14 1724501052 NİSA BOĞA Hukuk 
15 1740711028 ÖZLEM AYDIN Çocuk Gelişimi 
16 1724501007 SEDANUR ALKILIÇ Hukuk 
17 1722311036 SEYİT AHMET FİRAT Grafik Tasarım 
18 1740701001 YAKUP ÇELİK Adalet 

 

2017-2018 AKADEMİK YILI BEPT SINIF LİSTESİ
  101 SINIFI
No Öğrenci No Adı Soyadı Bölüm
1 1726121003 ASİYE GÜNEŞ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
2 1740701026 BİLAL ŞEKER Adalet 
3 1726121052 ELİF SENA KAYHAN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
4 1724501067 ESRA KÜLTE Hukuk 
5 1726111033 EZGİ MELEK YILMAZ Okul Öncesi Öğretmenliği
6 1726121043 FİLİZ ŞANLIER Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
7 1741801037 FURKAN MUDAK Mimari Restorasyon 
8 1740702007 FURKAN SARICA Adalet 
9 1740711015 GÜLİZAR CAN Çocuk Gelişimi 
10 1724501014 HALİL İBRAHİM BAÇ Hukuk 
11 1720131015 MEHMET SAİT TANK Bilim Tarihi 
12 1741801203 MELİHA AKSAKAL Mimari Restorasyon 
13 1726101011 NEBAHAT ATAŞ Türkçe Öğretmenliği
14 1740701033 NUR BANU ÇELİK Adalet 
15 1724501055 ÖMER FARUK DANEGÖZ Hukuk 
16 1722301014 SERPİL ÖZTÜRK Geleneksel Türk Sanatları 
17 1724501041 SÜHA BERK MEMİŞ Hukuk 
18 1726101002 YUSUF DURSUN Türkçe Öğretmenliği

 

2017-2018 AKADEMİK YILI BEPT SINIF LİSTESİ
  102 SINIFI
No Öğrenci No Adı Soyadı Bölüm
1 1740711004 BERNA GÜLCAN Çocuk Gelişimi 
2 1722311044 BEYZA GÜZEL Grafik Tasarım 
3 1724501085 BEYZA NUR KAHRAMAN Hukuk 
4 1726121023 BUKET BEYDA CERAN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
5 1722311012 ESMA ZEYNEP ÖZGÜR Grafik Tasarım 
6 1740711009 GİZEM ÖZTÜRK Çocuk Gelişimi 
7 1726101007 GÜL ÇAKIR Türkçe Öğretmenliği
8 1724501020 HATİCE KIRVAR Hukuk 
9 1741801011 KÜBRA BAYSAL Mimari Restorasyon 
10 1724501081 MEHMET ENES ÖZKAYA Hukuk 
11 1726121004 MUHAMMED MUL Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
12 1724501023 MUHARREM TARIK ÇAKMAK Hukuk 
13 1726111007 SALİHA SAVCI Okul Öncesi Öğretmenliği
14 1720101022 SILA NUR KAPUCU Türk Dili ve Edebiyatı 
15 1726111021 SÜHEYLA LAPACI Okul Öncesi Öğretmenliği
16 1741801001 ŞAKİR UZUN Mimari Restorasyon 
17 1722311026 ZELİHA BETÜL ERCAN Grafik Tasarım 
18 1722311003 ZEYNEP GİZEM KURTÇA Grafik Tasarım 

 

2017-2018 AKADEMİK YILI BEPT SINIF LİSTESİ
  103 SINIFI
No Öğrenci No Adı Soyadı Bölüm
1 1720131018 ALEYNA BEKCİ Bilim Tarihi 
2 1726101020 AYSEL ARSLAN Türkçe Öğretmenliği
3 1740701010 BÜŞRA BIYIKLI Adalet 
4 1740711045 ECEM AKGÜL Çocuk Gelişimi 
5 1740701028 ELİF MUTLU Adalet 
6 1726121028 GİZEM BULUT Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
7 1720111021 HANİFE NUR ASLAN Tarih 
8 1741801025 MERVE GÜNEY Mimari Restorasyon 
9 1726121006 MERVE ŞEN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
10 1740711052 MERVE YILMAZ Çocuk Gelişimi 
11 1720101023 MERYEM YURDAN Türk Dili ve Edebiyatı 
12 1740701027 NESİBE TÜFEKÇİ Adalet 
13 1726121036 OĞUZHAN ÇELENK Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
14 1726121010 SEMANUR ŞAHİN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
15 1720101015 SİNEM NUR KESİK Türk Dili ve Edebiyatı 
16 1720101021 ŞEVVAL ÖRNEK Türk Dili ve Edebiyatı 
17 1724501069 ZÜBEYDE SÖYLEMEZ Hukuk 

 

2017-2018 AKADEMİK YILI BEPT SINIF LİSTESİ
  104 SINIFI
No Öğrenci No Adı Soyadı Bölüm
1 1740702001 ASLI ÖZTÜRK Adalet 
2 1722301031 DİLARA YAĞCI Geleneksel Türk Sanatları 
3 1724501048 FATİH AHMET LÜLECİ Hukuk 
4 1725201013 GONCAGÜL AYDIN Mimarlık 
5 1740712017 GÜLSÜM KILIÇ Çocuk Gelişimi 
6 1741801013 MERYEM BAYRAKTAR Mimari Restorasyon 
7 1740702013 MİNE ÖZGE ÖZTÜRK Adalet 
8 1740701019 NİĞDA OKUMUŞ Adalet 
9 1724501047 NUR EFNAN TOP Hukuk 
10 1725201064 ÖMER DİKİLİTAŞ Mimarlık 
11 1741801023 SENA AYVA Mimari Restorasyon 
12 1722311015 ŞEYMANUR ÖZTÜRK Grafik Tasarım 
13 1722311037 TAYFUR KELEŞOĞLU Grafik Tasarım 
14 1740702029 YASEMEN HALİL Adalet 
15 1722311048 ZEYNEP HÜMA TANERİ Grafik Tasarım 
16 1740711050 ZEYNEP ŞEHADET YILMAZ Çocuk Gelişimi 
17 1740701039 ZÜBEYDE NUREFŞAN TAŞKIN Adalet 



Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi