YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | DBS Giriş Yerleri
Duyuru Arşivi
DBS Giriş Yerleri

Değerli öğrencilerimiz, 10 Eylül 2018 Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan Düzey Belirleme Sınavı'nın giriş yerleri aşağıdaki gibidir. Aynı gün gerçekleşecek DBS Konuşma Sınavı programı ve giriş yerleri için yerleşke girişindeki (Kat: 1) panoyu takip ediniz.

G01 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821221254 ABDULLAH EID Bilgisayar Mühendisliği
2 1821221026 AHMET KAŞKA Bilgisayar Mühendisliği
3 1821221257 ALI HAMAD Bilgisayar Mühendisliği
4 1820121067 BEGÜM ZEHRA AKBAYRAK Psikoloji
5 1821241024 ERVANUR MİDİLLİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
6 1825201021 FİKRET ENES ARIBOĞA Mimarlık
7 1821221008 FURKAN BATUHAN ERGÖÇEN Bilgisayar Mühendisliği
8 1821221259 GHENA ABOSALEH Bilgisayar Mühendisliği
9 1820121034 HAKAN DAĞ Psikoloji
10 1821221255 HAMZA ALKHALAF Bilgisayar Mühendisliği
11 1820121064 KÜBRA NUR BUYURAN Psikoloji
12 1821241026 MEHMET ALİ AYYILDIZ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
13 1821221250 MOHAMAD JAROUF Bilgisayar Mühendisliği
14 1821221252 MOHAMAD MENAR AL GADER Bilgisayar Mühendisliği
15 1825201056 MUHAMMED FAHRETTİN KUŞYILMAZ Mimarlık
16 1821221031 OKTAY GÖKHAN BAZA Bilgisayar Mühendisliği
17 1821221258 REHAM KODAEME Bilgisayar Mühendisliği
18 1821221251 ROUA ALABED Bilgisayar Mühendisliği
19 1821221256 SHAMS TABIKH Bilgisayar Mühendisliği
20 1821221253 YIKEBAOLI MOMING Bilgisayar Mühendisliği
21 1820121066 ZEYNEP ŞİMŞEK Psikoloji
       
G02 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821241251 ABDALLA MOHY LOTFY SALEM Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2 1821241250 AHMAD ALNATOUR Elektrik-Elektronik Mühendisliği
3 1821241019 AHMET HALİT COŞKUN Elektrik-Elektronik Mühendisliği
4 1821241029 AHSEN NİDA GÜLNAR Elektrik-Elektronik Mühendisliği
5 1821241007 ALPEREN YASA Elektrik-Elektronik Mühendisliği
6 1821241014 ATAKAN KÜLÜNK Elektrik-Elektronik Mühendisliği
7 1821241023 BAHAÜDDİN EZBER Elektrik-Elektronik Mühendisliği
8 1821241253 BEKİR SELİM EKİNCİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
9 1821241018 EBRAR KAĞIT Elektrik-Elektronik Mühendisliği
10 1821241012 FEYZULLAH YILMAZ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
11 1821241005 FURKAN BOLAT Elektrik-Elektronik Mühendisliği
12 1821241001 GÜRKAN ACAR Elektrik-Elektronik Mühendisliği
13 1821241010 HATİCE NUR SUN Elektrik-Elektronik Mühendisliği
14 1821241020 HÜSEYİN ADAŞ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
15 1821241013 KÜBRA DEMİR Elektrik-Elektronik Mühendisliği
16 1821241002 MEHLİKA ŞAHİN Elektrik-Elektronik Mühendisliği
17 1821241252 MUHAMED BAJRAMI Elektrik-Elektronik Mühendisliği
18 1821241034 MUHAMMET TAYYİP YILMAZ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
19 1821241004 ONUR KINAY Elektrik-Elektronik Mühendisliği
20 1821241022 SERHAT AVCI Elektrik-Elektronik Mühendisliği
21 1821241006 ÜMİT CAN ÜNAL Elektrik-Elektronik Mühendisliği
       
G03 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821231013 ABDÜLKADİR AKIN Biyomedikal Mühendisliği
2 1721231212 AHMET TURAN SOLGUN Biyomedikal Mühendisliği
3 1821231003 AKİLE DİDAR ARSLAN Biyomedikal Mühendisliği
4 1821231004 AYŞE NUR GÜL Biyomedikal Mühendisliği
5 1721231206 BASHAR ALOMAR Biyomedikal Mühendisliği
6 1821231251 BAYAN TURKIEH Biyomedikal Mühendisliği
7 1825241005 BÜŞRA YAPICI İç Mimarlık
8 1826121005 HANDE ŞENEL Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
9 1821231253 HATOUN ALKASEM Biyomedikal Mühendisliği
10 1821231009 HAVA ÖZ Biyomedikal Mühendisliği
11 1821231001 HİLAL EKREM Biyomedikal Mühendisliği
12 1821231012 KÜBRA GÜNAL Biyomedikal Mühendisliği
13 1721241203 MAHMOOD HASSAN MOHAMMED BAAQEIL Elektrik-Elektronik Mühendisliği
14 1821231014 MERVE AĞIRTMIŞ Biyomedikal Mühendisliği
15 1821231255 MOHAMAD ALMOULKI  Biyomedikal Mühendisliği
16 1821231007 NAZLICAN SCHMİDT Biyomedikal Mühendisliği
17 1821231252 OSMAN ASSAF Biyomedikal Mühendisliği
18 1824501020 ÖMER FARUK ADIGÜZEL Hukuk
19 1821231006 YONCA NUR ÇOLTU Biyomedikal Mühendisliği
20 1821231250 ZAKHRO KHIDIRBOEVA Biyomedikal Mühendisliği
21 1821231011 ZEYNEP KÜÇÜKÖMEROĞLU Biyomedikal Mühendisliği
       
101 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1825241027 AHMET FURKAN YILDIZCAN İç Mimarlık
2 1825241250 ALIYAKEZI AHENIYAZI İç Mimarlık
3 1825241001 BAŞAK ÖZDAMAR İç Mimarlık
4 1825241021 BATUHAN KILINÇ İç Mimarlık
5 1825241018 CEYDA SAYIN İç Mimarlık
6 1825241026 DAMLANUR SAYAR İç Mimarlık
7 1825241013 ECE GÜLERER İç Mimarlık
8 1825241014 EMİNE ÇUMAN İç Mimarlık
9 1825241252 FİRUZE ALTINIŞIK İç Mimarlık
10 1825241012 HİLAL DURMUŞ İç Mimarlık
11 1825241251 HUZAIF AWAL MOHAMMED İç Mimarlık
12 1825241017 İLAYDA ÇALIŞKAN İç Mimarlık
13 1825241023 MEHMET BERA SİVAS İç Mimarlık
14 1825241004 MERAL KARTAL İç Mimarlık
15 1825241007 NÜSEYBE SELİM İç Mimarlık
16 1825241028 RABİA AYDIN İç Mimarlık
17 1825241030 RÜMEYSA KATIRCI İç Mimarlık
18 1825241037 SEMANUR ÇILGIN İç Mimarlık
19 1825241016 SEVDENUR TUANA YUMRUTAŞ İç Mimarlık
20 1825241035 TAHSİN SİRAC ARSLAN İç Mimarlık
21 1825241019 ZEHRA KARABUL İç Mimarlık
       
102 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1825201049 ASLIHAN AYDOĞAN Mimarlık
2 1825201012 BAYAN DAKKAK İç Mimarlık
3 1825201059 BEYZA FURAT Mimarlık
4 1825201020 BİLAL KEREM CEYLAN Mimarlık
5 1825201019 BURAK ARSLAN Mimarlık
6 1825201046 ERSAN ERDOĞAN Mimarlık
7 1825201036 ESMA NUR KAMAR Mimarlık
8 1825201043 FATİH MEHMED FIRAT Mimarlık
9 1825201002 FATİMENUR AYVALLI Mimarlık
10 1825201027 HİLAL ÖZTEKER Mimarlık
11 1825201023 HÜSEYİN CUMA ARAT Mimarlık
12 1825201050 KÜBRA SELVİ Mimarlık
13 1825201040 MERVE YILDIZ Mimarlık
14 1825201047 MİKAİL YILDIZ Mimarlık
15 1825201001 ÖMER AKIN Mimarlık
16 1825201038 REYHAN ARSLANTÜRK Mimarlık
17 1825200977 SALİHA BEYZA ASLAN İç Mimarlık
18 1825201057 SENA NUR ÇEVİK Mimarlık
19 1825201061 SEVDE GÜL FINDIK Mimarlık
20 1825200994 YILIYAER MAIMAITIABULA İç Mimarlık
21 1825201022 ZEHRA MUMCU Mimarlık
       
103 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1825201030 BARIŞ VURAL Mimarlık
2 1825241258 BASMA ALHAKIM İç Mimarlık
3 1825201035 BEYZA YILDIRIM Mimarlık
4 1825201025 ELİF İNCE Mimarlık
5 1825201090 ELİF KARAALP Mimarlık
6 1825201039 ERKAN YETER Mimarlık
7 1825241256 HALA HALIMEH İç Mimarlık
8 1825201048 İLAYDANUR AZAKLI Mimarlık
9 1825201026 MAHSUN AYDIN Mimarlık
10 1825201037 MELDA AKTÜRK Mimarlık
11 1825201051 MUALLA BAŞAK ALTINTAŞ Mimarlık
12 1825241257 NOUR ALHAJ ALI İç Mimarlık
13 1825201029 ÖMER ZAHİD AKPINAR Mimarlık
14 1825201033 SEHER ERDEM Mimarlık
15 1825201006 SENANUR CEYLAN Mimarlık
16 1825201017 SÜMEYYE OKUMUŞ Mimarlık
17 1825201012 TAHA FURKAN GÜLCEMAL Mimarlık
18 1825201032 ZEHRA ALOĞLU Mimarlık
19 1825201016 ZEHRA MİNA KAYA Mimarlık
20 1825201042 ZEYNEP GÜNAYDIN Mimarlık
21 1825201018 ZİŞAN GÜVELİ Mimarlık
       
104 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821211253 ALAA EDDIN MATAR İnşaat Mühendisliği
2 1825201041 ASENA KARACA Mimarlık
3 1825201060 AYYÜCE FİDAN Mimarlık
4 1820121056 BEYZA ESEV Psikoloji
5 1820121019 CEYDA SAĞLAM Psikoloji
6 1820121021 ECE ŞENGÜL Psikoloji
7 1825201034 ELANUR ERDAĞI Mimarlık
8 1820121012 FEYZA GÜNDOĞDU Psikoloji
9 1820121099 FURKAN BAKİ ZARALİOĞLU Psikoloji
10 1825201014 İLYAS KOÇYİĞİT Mimarlık
11 1725201214 KHAWLAH ALI SAEED BA-WAZIR Mimarlık
12 1821211254 MUHAMMED RECEP ŞAMLIOĞLU İnşaat Mühendisliği
13 1825241036 MUHAMMET EMRE MERCİMEK İç Mimarlık
14 1820121065 NİSANUR CİRAV Psikoloji
15 1820121014 RAHMAN KEREM ÜNAL Psikoloji
16 1825241259 RAMZIDDIN ABDUKHALILOV İç Mimarlık
17 1820121055 SALİHA TÜRKMENOĞLU Psikoloji
18 1820101009 YUNUS EMRE KOŞAR Türk Dili ve Edebiyatı
19 1825201010 ZEHRA ZÜLAL KAYA Mimarlık
20 1825241039 ZEYNEP GİZEM KIRBAŞ İç Mimarlık
       
201 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821211251 AMJAD ALFKHOURI İnşaat Mühendisliği
2 1820121059 AYŞEGÜL KAYA Psikoloji
3 1820121039 DİLBER KADER AKALAN Psikoloji
4 1821211252 DUAA GHANNOUM İnşaat Mühendisliği
5 1820121008 ECENUR ÇİMEN Psikoloji
6 1820121003 EDANUR ALIŞ Psikoloji
7 1820121043 EREN LEVENT ULUÇAY Psikoloji
8 1820121074 FURKAN SİVRİ Psikoloji
9 1820121033 HAMİD CANBERK ERKMEN Psikoloji
10 1821211250 İBRAHİM KARAKURT İnşaat Mühendisliği
11 1820121025 KAZIM DİLEK Psikoloji
12 1820121057 KEZBAN EDA YAVAŞ Psikoloji
13 1820121080 MELİKE USTA Psikoloji
14 1820121027 MERVE İNCİ Psikoloji
15 1820121046 ÖZGE SÖNMEZ Psikoloji
16 1820121050 RUMEYSA DENİZ Psikoloji
17 1820121022 RÜMEYSA KÜT Psikoloji
18 1820121020 SECİHAN METİN Psikoloji
19 1820121004 SENA KARAÖZ Psikoloji
20 1820121015 SÜLEYMAN IŞIK Psikoloji
21 1820121006 ŞEYMA NUR ÇELİKTEN Psikoloji
       
202 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821221262 ABDURRAHMAN RAJAB Bilgisayar Mühendisliği
2 1820121038 ALEYNA NUR ÖZTÜRK Psikoloji
3 1820121010 AYŞE ESRA KARAKAYA Psikoloji
4 1820121051 BUKET COŞGUN Psikoloji
5 1820121078 BUSEM KÜÇÜKELMAS Psikoloji
6 1821221261 BUSHRA ALJOUMAA Bilgisayar Mühendisliği
7 1820121035 CEREN MELENLİ Psikoloji
8 1820121053 EDANUR KIRDAR Psikoloji
9 1820121023 ELİF BEYZA ÖNEM Psikoloji
10 1820121060 EYÜP CAN CÖMERT Psikoloji
11 1820121044 FATMA ASLI ÇETİNKAYA Psikoloji
12 1820121005 GÜL SEHER SÖZER Psikoloji
13 1820121047 MERYEM DİLARA SAVAŞ Psikoloji
14 1821221260 MIJITI AERBATI Bilgisayar Mühendisliği
15 1820121063 NESLİŞAH KARAMAN Psikoloji
16 1820121069 RUMEYSA ASENA ÖZER Psikoloji
17 1820121041 SAİME SENA KÜÇÜK Psikoloji
18 1820121071 SEDANUR ERGİN Psikoloji
19 1820121052 SENA TAŞDEMİR Psikoloji
20 1820121013 VEYSEL AKARDERE Psikoloji
21 1820121026 ZEHRA BEYDA DOĞANER Psikoloji
       
203 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821211005 AHMET ENES AYDOĞAN İnşaat Mühendisliği
2 1821211019 AHMET EYUP KÜÇÜK İnşaat Mühendisliği
3 1821221001 AHMET YANIK Bilgisayar Mühendisliği
4 1821211008 BERAT EROĞLU İnşaat Mühendisliği
5 1821231256 BIAN RASHEK MOHAMMED AHMED Biyomedikal Mühendisliği
6 1821211023 BÜNYAMİN MERT BATI İnşaat Mühendisliği
7 1821211013 EMİRHAN KARA İnşaat Mühendisliği
8 1821231002 ERMAN DİNÇER Biyomedikal Mühendisliği
9 1821211020 FURKAN BELLİ İnşaat Mühendisliği
10 1821231254 MAHA SAHLOUL Biyomedikal Mühendisliği
11 1821231255 MOHAMAD ALMOULKI Biyomedikal Mühendisliği
12 1821211024 MUHAMMED HALİL ŞİMŞEK İnşaat Mühendisliği
13 1721211032 MUHAMMED YAHYA SÜMER İnşaat Mühendisliği
14 1821211010 MUHAMMET EMRE ŞİMŞEK İnşaat Mühendisliği
15 1821211021 NAFİZ SELİM AGAÇE İnşaat Mühendisliği
16 1821211014 ÖMER FARUK GÜRSOY İnşaat Mühendisliği
17 1821211017 RIDVAN DEMİRDAŞ İnşaat Mühendisliği
18 1821231010 SABİHA NUR GÜLFİDAN Biyomedikal Mühendisliği
19 1821211012 SELİN EFSA ÖZYURT İnşaat Mühendisliği
20 1821211018 YUSUF BAL İnşaat Mühendisliği
       
204 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821221009 ALİ DEREYURT Bilgisayar Mühendisliği
2 1821221035 BURAK GÜLŞEN Bilgisayar Mühendisliği
3 1821221043 FURKAN AHMET KARADUT Bilgisayar Mühendisliği
4 1821221005 FURKAN GÜNDOĞAN Bilgisayar Mühendisliği
5 1821221032 GAYE UGUR Bilgisayar Mühendisliği
6 1821221263 IMEN TURKI Bilgisayar Mühendisliği
7 1821221011 MEHMET AYHAN Bilgisayar Mühendisliği
8 1821221004 MERTCAN ATAY Bilgisayar Mühendisliği
9 1821221025 MERVE ÇINAR Bilgisayar Mühendisliği
10 1821221033 METİN KAĞIT Bilgisayar Mühendisliği
11 1821221023 MEVLÜT EMRE TANRIVERDİ Bilgisayar Mühendisliği
12 1821221020 MUHAMMED FATİH ERÇAKIR Bilgisayar Mühendisliği
13 1821221006 MUHİTTİN AKIN Bilgisayar Mühendisliği
14 1821231258 NURNANEE WAEDORYEE Biyomedikal Mühendisliği
15 1821221021 RECEP TAYYİP İLHAN Bilgisayar Mühendisliği
16 1721221206 SALEM BAQUTAIBA Bilgisayar Mühendisliği
17 1821221030 SALİHA SAĞOL Bilgisayar Mühendisliği
18 1821221012 VELİ TAYYİB AKDENİZ Bilgisayar Mühendisliği
19 1821221019 YUNUS EMRE ADAŞ Bilgisayar Mühendisliği
20 1821221007 YUSUF NADİR UZUN Bilgisayar Mühendisliği
       
205 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821221010 AHMET CEMALETTİN KUMRU Bilgisayar Mühendisliği
2 1825241033 BAHATTİN DEMİR İç Mimarlık
3 1825241024 ENES BAĞCI İç Mimarlık
4 1825241038 ESRANUR KELEŞ İç Mimarlık
5 1825241034 EYYÜB EMRE GÜMÜŞ İç Mimarlık
6 1825241003 FATIMA SUDE YILDIRIM İç Mimarlık
7 1825241011 İLKAY ÖZTÜRK İç Mimarlık
8 1825241022 İREM CANTÜRK İç Mimarlık
9 1821221029 KEVSER BÜŞRA YILDIRIM Bilgisayar Mühendisliği
10 1821221014 MAHMUDHAN SAMİ DİRİĞ Bilgisayar Mühendisliği
11 1825241010 MEHMET CÜNEYT ÖZKAYA İç Mimarlık
12 1821221017 MEHMET FATİH KAAN GEZEN Bilgisayar Mühendisliği
13 1821221015 MELİKE KARA Bilgisayar Mühendisliği
14 1821221022 MERVE BALCI Bilgisayar Mühendisliği
15 1821221028 MUHAMMED TARIK BAKAR Bilgisayar Mühendisliği
16 1821221034 MUHAMMED YUSUF SÖZEN Bilgisayar Mühendisliği
17 1821231257 NILOVER IDREES Biyomedikal Mühendisliği
18 1821221013 RANA SEVDENUR KAZAN Bilgisayar Mühendisliği
19 1825241015 ŞEVVAL YAREN IŞIK İç Mimarlık
20 1825241006 ZEYNEP BOYLU İç Mimarlık



Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi