YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | DBS Konuşma Sınavı Yerleri ve Programı
Duyuru Arşivi
DBS Konuşma Sınavı Yerleri ve Programı

 Değerli öğrencilerimiz,

Düzey Belirleme Sınavı (DBS) giriş yerleri ve programını aşağıda bulabilirsiniz.
Speaking sınavı için sınav saatinizden 15 dakika önce hazır bulunmanız gerekmektedir. Sınav saatlerinde değişiklik yapılmayacaktır.

CLASS B01 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1725241017 AHSEN GÜNER
09:40 1725241004 BERRİN AKÇİL
09:50 1725241034 BEYZANUR ATALAY
10:00 1725241027 FIRAT MUTLU
10:10 1725241016 HARUN EROL
10:20 1725241013 HÜMEYRA ASLAN
10:30 1725241039 İBRAHİM YILMAZ
10 MINUTE BREAK
10:50 1725241029 MUHAMMED ZÜBEYR HEPŞEN
11:00 1725241037 MUSTAFA BOZTEPE
11:10 1725241023 RÜVEYDE BERFİN BEKİROĞLU
11:20 1725241205 SEDRAH ALBUKAAI
11:30 1725241024 SERRA BÜYÜKKURBAN
11:40 1725241024 TUĞÇE NUR YAMAN
11:50 1725241031 VİLDAN BARTIK
12:00 1725241035 ZEHRA TEKİN

 

CLASS B02 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1725241009 AYNUR COŞKUN
09:40 1725241019 BETÜL CENNET ÖZCAN
09:50 1724501015 ELİF ERBAŞ
10:00 1725241015 EMİNE KOSİF
10:10 1722301005 FURKAN DEMİRTAŞ
10:20 1725241022 HATİCE EŞBAH
10:30 1725241026 KADİR ÇALIŞKAN
10 MINUTE BREAK
10:50 1725241203 MALAZ KADOURA
11:00 1725241028 MELİH ŞEN
11:10 1725241005 NESLİHAN KARACA
11:20 1724501012 ONUR AYTAŞ
11:30 1725241006 RABİA MEHLİKA AKTAŞ
11:40 1725241204 SARA OSMAN
11:50 1725241020 SERRA CİCERALİ
12:00 1725241040 ŞEYMANUR GÜN

 

CLASS B03 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1725241010 TUĞBA ŞAHİN
09:40 1725241008 ZEYNEP MUŞ
09:50 1724501101 ZEYNEP ZÜLAL GÜL
10:00 1726121001 ZÜLAL KEZBAN TERZİER
10:10 1721231024 BERFİN GÜRBÜZ
10:20 1721231014 BERK ALİOĞLU
10:30 1721231005 BERK BÜYÜKKAYA
10 MINUTE BREAK
10:50 1721231029 BÜŞRA ÖZCAN
11:00 1721231004 CANSU MUŞ
11:10 1721231020 ESRA YURTTAŞ
11:20 1721231023 FATMA ÇAKIR
11:30 1721231006 FURKAN ÜLENGİN
11:40 1721231009 HALİME BÜŞRA TOK
11:50 1721231010 KADİR EKEN
12:00 1721231015 MEHMET EROL

 

CLASS B04 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1721231008 MEHMET UĞUR CANBEY
09:40 1721231003 MİHRACE EFENDİOĞLU
09:50 1721231013 MİNEL CEYLAN
10:00 1721231001 NEVİN NUR SELÇUK
10:10 1721231028 NİDA KELEŞ
10:20 1721231021 SALİHA NUR İLHAN
10:30 1721231016 SÜLEYMAN BAL
10 MINUTE BREAK
10:50 1721231027 ZEKİYE BÜŞRANUR KARAASLAN
11:00 1721241020 ABDULLAH KELEŞ
11:10 1721241011 ABDULLAH SELİM KÖKSAL
11:20 1721241001 ASIM SEMİH ESKİN
11:30 1721241013 ATAKAN ORAL
11:40 1721241003 FURKAN TULUK
11:50 1721241014 GÜVEN YUNUS COŞKUNSEVER
12:00 1721241006 HALİL İBRAHİM GÜNBULAK

 

CLASS B05 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1721241002 HÜSEYİN TAYŞİ
09:40 1721241019 KEMAL KARABAY
09:50 1721241009 KÜBRA YILDIRIM
10:00 1721241007 MEHMET AKİF BAŞTUĞ
10:10 1721241010 MUHAMMET FURKAN GÜNEÇ
10:20 1721241015 MURAT CAN ŞAHİNBAŞ
10:30 1721241018 MUSTAFA ŞAMİL İLERİ
10 MINUTE BREAK
10:50 1721241021 MÜCAHİT TOKAY
11:00 1721241008 RECEP TAYYİP ÖDEMİŞ
11:10 1721241016 TAYYİP KAYMAK
11:20 1621231037 AHMED HASSAN
11:30 1720131014 AHMET FATİH ATLAÇ
11:40 1722311001 AHMET HAMDİ YANAR
11:50 1720131018 ALEYNA BEKCİ
12:00 1720131012 AYŞE HİLAL BAKACAK

 

CLASS G01 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1721231206 BASHAR ALOMAR
09:40 1721231002 GONCAGÜL KARADAĞ
09:50 1720131005 HATİCE BEKTAŞ
10:00 1720131007 KADRİYE BEYZA ÖZ
10:10 1722311010 MEHMET DURAN KOÇAK
10:20 1721231201 MOAYED ALYOUZBASHI
10:30 1720131017 MUSTAFA YILDIZ
10 MINUTE BREAK
10:50 1720131006 NADİDE BEGÜM YARIMOĞLU
11:00 1720131016 RUVEYDA VUSLAT AYAYDIN
11:10 1721231201 YASER ALJAMMAL
11:20 1720131011 ZÜLAL HAFSA BOSTANCI
11:30 1720121205 ADAM ZAKARIA
11:40 1720121050 BÜŞRA AYDI
11:50 1720121038 CEREN BÖREKCİ
12:00 1720121061 DERYA YAZICI

 

CLASS G03 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1720121044 EBRAR YERİNDE
09:40 1720121014 ELİF COPKAYAOĞLU
09:50 1720121063 ELİF ÖZGENÇ
10:00 1720121204 ESMA GÜNGÖR
10:10 1720121235 HANDE DAĞDEVİREN
10:20 1720121011 MUHAMMED TARIK YILMAZ
10:30 1720121026 MUHAMMET ALİ KESKİN
10 MINUTE BREAK
10:50 1720121002 MUSTAFA TAYYİP İNANÇ
11:00 1720121020 MÜNEVVER TİMUROĞLU
11:10 1720121006 RABİA HÜMEYRA GÜGEN
11:20 1720121051 SAFANUR ÜÇÜNCÜ
11:30 1720121060 SELEN SUDE ZEDELİ
11:40 1720121013 ŞEYMA DÖNMEZ
11:50 1720121232 ZEHRA YİĞİT
12:00 1720121001 ZEYNEP DEMİR

 

CLASS G04 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1725201037 ALPEREN ZAFER
09:40 1725201074 ASUDE ÇELİK
09:50 1725201039 AYŞEGÜL ADIGÜZEL
10:00 1725201068 BEGÜM ŞEVVAL ŞAHİN
10:10 1725201011 DAVUT EKİNCİ
10:20 1725201015 EBUBEKİR GÖZ
10:30 1725201009 EDANUR VAROL
10 MINUTE BREAK
10:50 1725201032 HÜMEYRA KARABACAK
11:00 1725201029 MUHAMMED FATİH DURAN
11:10 1725201049 MUHAMMET ALİ COŞKUN
11:20 1725201018 RABİA ALTINDAL
11:30 1725241001 AHMET CEMİL TUTAR
11:40 1725201211 SAMIRAH NABEEL A.KOSHAK
11:50 1725201055 SEDAT MERAL
12:00 1725201052 SENANUR BERK

 

CLASS G05 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1725201080 SEVDE TANIR
09:40 1725201023 YELDA İNECİK
09:50 1725201203 ABDALRAHMAN HAMAD
10:00 1725201035 BEYZA HACIHASANOĞLU
10:10 1725201030 CERCİS MİRAÇ MUTLU
10:20 1725201034 ECEM BERNA ŞAHİN
10:30 1725201071 FATMA NUR TACİ
10 MINUTE BREAK
10:50 1725201013 GONCAGÜL AYDIN
11:00 1725201205 GONÇALO FERRAO JUNİOR
11:10 1725201031 GÜLSÜM YALÇIN
11:20 1725201063 HANİFE RÜMEYSA KURT
11:30 1725201033 İBRAHİM ENES TASALI
11:40 1725201017 MERT KILIÇLIOĞLU
11:50 1725201067 MERVE KOCAKAPLAN
12:00 1725201001 MUHAMMET ERDEM KALKAN

 

CLASS G06 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1725201207 RAMAZAN MEAJ
09:40 1725201054 RÜMEYSA ÇILĞASIT
09:50 1725201065 SENA PUR
10:00 1725201004 SERRA NAZ KARAL
10:10 1725201043 ŞEVVAL MELEK HİSOĞLU
10:20 1725201075 ZEHRA NUR DELEN
10:30 1725201066 ZEHRA NUR KILIÇ
10 MINUTE BREAK
10:50 1725201249 ZİŞAN NUR ÇALIŞKAN
11:00 1725201061 ABDULLAH ŞENER
11:10 1725201070 ALİEKBER TEKTAŞ
11:20 1725201036 BARIŞ AVCI
11:30 1725201073 BERAT YETİM
11:40 1725201040 ELİF EZGİ BAYRAKTAR
11:50 1725201056 EMİNE TOSYALI

 

CLASS 101 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1725201027 EMRE CELİL KAÇMAZ
09:40 1725201079 FATMA ALTUN
09:50 1725201042 GİZEM BOZKURT
10:00 1725201025 MERVE GÜLLÜK
10:10 1725201045 ÖMER MELİH ELMAS
10:20 1725201046 SEREN ÇAKMAKCI
10:30 1725201217 SEYİT TAYYİB ARI
10 MINUTE BREAK
10:50 1725201213 SIBA AKTAA
11:00 1725201010 YASEMİN KESKİN
11:10 1725201048 YUSUF FURKAN ÇIRAK
11:20 1725201047 ZAHİDE NUR ÇAKMAK
11:30 1720121041 ABDULLAH ÖZER GÖZÜKIZIL
11:40 1725201005 ASLI BERRE ÖZTÜRK
11:50 1725201059 AYŞE SENA KABAR
12:00 1725201077 ELİF ASLAN

 

CLASS 101 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1725201051 ECEM DENİZ KARAKURT
09:40 1725201201 EREN GÜLTEKİN
09:50 1720121057 ESRA NUR KARA
10:00 1720121054 FATİH TAN
10:10 1725201024 ABDULKERİM BOZYEL
10:20 1725201026 HATİCE KÜBRA AYVALI
10:30 1725201069 KASIM YILMAZ
10 MINUTE BREAK
10:50 1725201201 MAİDE KAPLAN
11:00 1725201019 ÖMER FARUK OSMANOĞLU
11:10 1725201012 RÜMEYSA AYBÜKE BİLGİR
11:20 1725201007 YAREN KURŞUN
11:30 1725201022 YASİN PAMUK
11:40 1720121034 AYŞENUR ERTAŞ
11:50 1720121009 BETÜL AHSEN ŞAL

 

CLASS 102 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1720121004 BİLGE EREN
09:40 1720121040 ELİF AKAY
09:50 1620121017 ENİSE GÜL KÖSE
10:00 1720121033 ERDEM SEPET
10:10 1720121021 FATMA ALTINTAŞ
10:20 1720121005 FATMA SENA KÜÇÜK
10:30 1720121201 MELDA DÜNDAR
10 MINUTE BREAK
10:50 1720121003 MERYEM SENA BURHAN
11:00 1720121017 OĞUZ KAAN DERELİ
11:10 1720121042 RABİA DOZCAN
11:20 1720121203 SİBEL CAN KARAKOÇ
11:30 1720121023 ŞEYMA DEMİRCİ
11:40 1720121058 TALHA BUDAK
11:50 1720121007 ZEYNEP BALTACI
12:00 1725201044 EMRULLAH ÇAKMAZ

 

CLASS 102 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1720101002 BİLAL KARAKAŞ
09:40 1720101005 CAHİDE ALTUNDAL
09:50   ENES ALBERT 
10:00 1720101007 ESEN KAYGUSUZ
10:10 1721211005 İSA KAYA
10:20 1720101006 MANSUR MUSTAFA ERKAHRİMAN
10:30 1720101014 MERVE TAŞKALE
10 MINUTE BREAK
10:50 1721211006 MUHAMMED FURKAN GÜLDEMİR
11:00 1721211025 MUHAMMED SÜHEYL ÖZMEN
11:10 1721211022 MUHAMMET HASAN SOYLU
11:20 1721211014 MUHAMMET MUSTAFA TANUĞUR
11:30 1721211019 OĞUZHAN YILDIZ
11:40 1720101008 ÖMER HAMALLAR
11:50   ŞEYMA YÜKSEL

 

CLASS 103 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1721211003 SÜLEYMAN EMRE GÜMÜŞ
09:40 1720121062 YAREN KÖSE
09:50 1721211201 ABDURRAHİM YAPICI
10:00 1721211037 BİLAL EROĞLU
10:10 1721211208 BUĞRA YAKUP TÜRKER
10:20 1721211035 FURKAN ENES ÖZDAL
10:30 1721211031 HALİL İBRAHİM TAYLAN
10 MINUTE BREAK
10:50 1721211040 İBRAHİM BİLAL AKDENİZ
11:00 1721211016 İSMAİL ÇİFTÇİ
11:10 1721211021 MELİH MEHMET SILDIROĞLU
11:20 1721211020 MÜCAHİD YASİR TOPÇU
11:30 1721211039 NAZLI ÖZER
11:40 1721211027 OSMAN ÖCAL
11:50 1721211007 ÖMER FARUK KURTULMUŞLAR

 

CLASS 103 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1721211009 REMZİ ÖZAY
09:40 1721211001 SELİM ERCAN
09:50 1721211010 SELİM MİSİR
10:00 1721211012 SERHAT ALTUN
10:10 1721211004 TARIK KARAHAN
10:20 1721211013 YUSUF ERGÜN
10:30 1721211028 YUSUF YERDELEN
10 MINUTE BREAK
10:50 1721211015 ZAHİT ÇOBAN
11:00 1721221005 AHMET RİBAT TURAN
11:10 1721221026 AHMET ZÜMBEROĞLU
11:20 1721221002 DİLARA DEMİRHAN
11:30 1721221023 EMRE USTA
11:40 1721221009 ENES BEK
11:50 1721221018 EYÜB ENSAR DOĞAN

 

CLASS 104 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1721221029 İSMAİL TAHA SAMED ÖZKAN
09:40 1721221022 MERT İSHAK KILIÇ
09:50 1721221003 MURAT KOÇAL
10:00 1721221006 NAZİF ENES KIZILCİN
10:10 1721221008 OSMAN FURKAN KARAKUŞ
10:20 1721221004 ÖMER FARUK KÜÇÜKER
10:30 1721221014 SÜMEYYE ZÜLAL DİK
10 MINUTE BREAK
10:50 1721221027 YÜŞA ORUÇ
11:00 1721221007 ABDUSSAMET KACI
11:10 1721221025 AHMET ALPER GÜZELCE
11:20 1721221203 AKERKE MEIREM
11:30 1721221010 BURAK CEYLAN
11:40 1721221211 ÇAĞRI ÜSTÜN
11:50 1721221015 ENES DURMUŞ

 

CLASS 104 SPEAKING EXAM SCHEDULE
12 SEPTEMBER TUESDAY
TIME STUDENT NO NAME-SURNAME
09:30 1720111005 FUNDA TEKİN
09:40 1721221016 FURKAN ATAK
09:50   GULIMIRE AINIWAER
10:00 1721221020 HALİL İBRAHİM YARIŞ
10:10 1720111007 KÜBRA YILMAZ
10:20 1721221030 YİĞİT GÜLBAHAR
10:30 1721221013 YUNUS EMRE ATİK
10 MINUTE BREAK
10:50 1721221011 FARUK CEYLAN
11:00 1721211033 ÖMER KAYA AKARSU
11:10 1721211008 SADIK BERŞAN KÜÇÜKHEMEK
11:20 1720101003 AHMET AKARSU
11:30 1720121037 BEYZANUR GÜÇÜKGÜZEL
11:40 1725201008 DAMLA KARABAY
11:50 1725201053 EMRE ATA
12:00 1721221204 MANEL TURKİ

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi