YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | DBS Programı
Duyuru Arşivi
DBS Programı

Değerli öğrencilerimiz, 09 Eylül 2019 Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan Düzey Belirleme Sınavı Programı aşağıdaki gibidir. Konuşma Sınavı programı ve giriş yerleri için yerleşke girişindeki (Kat: 1) panoyu takip ediniz.

 

Sınav Tarihi:

09 Eylül 2019

Sınav Yeri:

Küçük Çamlıca Yerleşkesi

Written exam:

09:30-11:00

Writing:

11:15-12:45

Speaking:

13:30-15:00

 

 

-Öğrencilerin sınav saatinden 15 dk. önce Küçük Çamlıca Yerleşkesi’nde hazır bulunmaları gerekmektedir.

-Düzey Belirleme Sınavı’nın (DBS) written exam, writing veya speaking kısımlarına girmeyen öğrencilerin sınavları geçersiz sayılacaktır ve bu öğrenciler en düşük seviye sınıfına yerleştirileceklerdir.

-Sınava gireceğiniz kat ve oda numarasını sınav günü Küçük Çamlıca Yerleşkesinin ana girişinde yer alan panodan veya 8 Eylül Pazar günü http://www.prep.fsm.edu.tr/ adresinden de öğrenebilirsiniz.

-DBS sonuçları sınavdan bir gün sonra (10 Eylül 2019) yine FSMVÜ Yabancı Diller Bölümü İngilizce Hazırlık Programı web sitesinden http://www.prep.fsm.edu.tr/ duyurulacaktır.

-DBS’den başarısız olan öğrenciler 16 Eylül Pazartesi günü saat 9:00’da Küçük Çamlıca Yerleşkesinde eğitim görmeye başlayacaktır.

-DBS’den başarılı olan öğrenciler 11-12 Eylül tarihlerinde ‘’FSMEPT* sınavına girmeye hak kazanacaktır. FSMEPT programı ve sınav giriş yerleri için ayrıca duyuru yapılacaktır.

*Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İngilizce Yeterlik Sınavı




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi