YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | DBS Sınav Yerleri
Duyuru Arşivi
DBS Sınav Yerleri

Değerli öğrencilerimiz, 11 Eylül Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan Düzey Belirleme Sınavı'nın giriş yerleri aşağıdaki gibidir. 12 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek olan DBS konuşma sınavının saatleri ve sınav yerleri 11 Eylül tarihinde bu sayfadan duyurulacaktır.

Başarılar dileriz. 

 

G01 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1725241207 ABDULLAH MOHAMMED SALEH ALBAADANI İç Mimarlık
2 1725241017 AHSEN GÜNER İç Mimarlık
3 1725241004 BERRİN AKÇİL İç Mimarlık
4 1725241034 BEYZANUR ATALAY İç Mimarlık
5 1725241208 BUTOUL HAMED İç Mimarlık
6 1725241011 CEMRA BÜŞRA CABİR İç Mimarlık
7 1725241025 FATMA BÜYÜKBAYRAK İç Mimarlık
8 1725241027 FIRAT MUTLU İç Mimarlık
9 1725241016 HARUN EROL İç Mimarlık
10 1725241002 HİDAYET ŞİMŞEK İç Mimarlık
11 1725241013 HÜMEYRA ASLAN İç Mimarlık
12 1725241039 İBRAHİM YILMAZ İç Mimarlık
13 1725241206 MOHAMMED ALHAMEDI İç Mimarlık
14 1725241029 MUHAMMED ZÜBEYR HEPŞEN İç Mimarlık
15 1725241037 MUSTAFA BOZTEPE İç Mimarlık
16 1725241036 MÜNEVVER KORKMAZ İç Mimarlık
17 1725241023 RÜVEYDE BERFİN BEKİROĞLU İç Mimarlık
18 1725241205 SEDRAH ALBUKAAI İç Mimarlık
19 1725241024 SERRA BÜYÜKKURBAN İç Mimarlık
20 1725241024 TUĞÇE NUR YAMAN İç Mimarlık
21 1725241031 VİLDAN BARTIK İç Mimarlık
22 1725241035 ZEHRA TEKİN İç Mimarlık

 

G02 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1725241001 AHMET CEMİL TUTAR İç Mimarlık
2 1725241009 AYNUR COŞKUN İç Mimarlık
3 1726111017 AYŞE ÇELİK Okul Öncesi Öğretmenliği
4 1725241021 AYŞENUR ACA İç Mimarlık
5 1725241019 BETÜL CENNET ÖZCAN İç Mimarlık
6 1724501015 ELİF ERBAŞ Hukuk 
7 1725241015 EMİNE KOSİF İç Mimarlık
8 1722301005 FURKAN DEMİRTAŞ Geleneksel Türk Sanatları
9 1725241022 HATİCE EŞBAH İç Mimarlık
10 1725241026 KADİR ÇALIŞKAN İç Mimarlık
11 1725241203 MALAZ KADOURA İç Mimarlık
12 1725241028 MELİH ŞEN İç Mimarlık
13 1725241005 NESLİHAN KARACA İç Mimarlık
14 1724501012 ONUR AYTAŞ Hukuk 
15 1725241006 RABİA MEHLİKA AKTAŞ İç Mimarlık
16 1725241204 SARA OSMAN İç Mimarlık
17 1725241201 SEMA KÖROĞLU İç Mimarlık
18 1725241020 SERRA CİCERALİ İç Mimarlık
19 1725241040 ŞEYMANUR GÜN İç Mimarlık
20 1725241010 TUĞBA ŞAHİN İç Mimarlık
21 1725241008 ZEYNEP MUŞ İç Mimarlık
22 1724501101 ZEYNEP ZÜLAL GÜL Hukuk 
23 1726121001 ZÜLAL KEZBAN TERZİER Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

 

G03 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1721231017 BANU CİNEL Biyomedikal Mühendisliği
2 1721231024 BERFİN GÜRBÜZ Biyomedikal Mühendisliği
3 1721231014 BERK ALİOĞLU Biyomedikal Mühendisliği
4 1721231005 BERK BÜYÜKKAYA Biyomedikal Mühendisliği
5 1721231029 BÜŞRA ÖZCAN Biyomedikal Mühendisliği
6 1721231004 CANSU MUŞ Biyomedikal Mühendisliği
7 1721231026 ENES KILIÇ Biyomedikal Mühendisliği
8 1721231020 ESRA YURTTAŞ Biyomedikal Mühendisliği
9 1721231023 FATMA ÇAKIR Biyomedikal Mühendisliği
10 1721231006 FURKAN ÜLENGİN Biyomedikal Mühendisliği
11 1721231009 HALİME BÜŞRA TOK Biyomedikal Mühendisliği
12 1721231010 KADİR EKEN Biyomedikal Mühendisliği
13 1721231015 MEHMET EROL Biyomedikal Mühendisliği
14 1721231008 MEHMET UĞUR CANBEY Biyomedikal Mühendisliği
15 1721231003 MİHRACE EFENDİOĞLU Biyomedikal Mühendisliği
16 1721231013 MİNEL CEYLAN Biyomedikal Mühendisliği
17 1721231001 NEVİN NUR SELÇUK Biyomedikal Mühendisliği
18 1721231028 NİDA KELEŞ Biyomedikal Mühendisliği
19 1721231021 SALİHA NUR İLHAN Biyomedikal Mühendisliği
20 1721231016 SÜLEYMAN BAL Biyomedikal Mühendisliği
21 1721231204 YAZEED QAMARAN Biyomedikal Mühendisliği
22 1721231027 ZEKİYE BÜŞRANUR KARAASLAN Biyomedikal Mühendisliği

 

G04 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1721241202 ABDULLAH BIN AL-SHAIBAH Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2 1721241020 ABDULLAH KELEŞ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
3 1721241201 ABDULLAH MAREI Elektrik-Elektronik Mühendisliği
4 1721241011 ABDULLAH SELİM KÖKSAL Elektrik-Elektronik Mühendisliği
5 1721241001 ASIM SEMİH ESKİN Elektrik-Elektronik Mühendisliği
6 1721241013 ATAKAN ORAL Elektrik-Elektronik Mühendisliği
7 1721241012 BURAK ÇİFTCİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
8 1721241003 FURKAN TULUK Elektrik-Elektronik Mühendisliği
9 1721241014 GÜVEN YUNUS COŞKUNSEVER Elektrik-Elektronik Mühendisliği
10 1721241006 HALİL İBRAHİM GÜNBULAK Elektrik-Elektronik Mühendisliği
11 1721241002 HÜSEYİN TAYŞİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
12 1721241019 KEMAL KARABAY Elektrik-Elektronik Mühendisliği
13 1721241009 KÜBRA YILDIRIM Elektrik-Elektronik Mühendisliği
14 1721241203 MAHMOUD BAAGEIL Elektrik-Elektronik Mühendisliği
15 1721241007 MEHMET AKİF BAŞTUĞ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
16 1721241017 MUHAMMET EREN USTA Elektrik-Elektronik Mühendisliği
17 1721241010 MUHAMMET FURKAN GÜNEÇ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
18 1721241015 MURAT CAN ŞAHİNBAŞ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
19 1721241018 MUSTAFA ŞAMİL İLERİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
20 1721241021 MÜCAHİT TOKAY Elektrik-Elektronik Mühendisliği
21 1721241008 RECEP TAYYİP ÖDEMİŞ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
22 1721241016 TAYYİP KAYMAK Elektrik-Elektronik Mühendisliği

 

G05 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1625201106 ABDULLA TAHA ABDELTAWAB ABDELLATIF Mimarlık
2 1621231037 AHMED HASSAN Biyomedikal Mühendisliği
3 1720131014 AHMET FATİH ATLAÇ Bilim Tarihi
4 1722311001 AHMET HAMDİ YANAR Grafik Tasarım
5 1720131018 ALEYNA BEKCİ Bilim Tarihi
6 1720131012 AYŞE HİLAL BAKACAK Bilim Tarihi
7 1721231206 BASHAR ALOMAR Biyomedikal Mühendisliği
8   DAYANA DAGHAR   
9   GHANYA ALATAR  
10 1721231002 GONCAGÜL KARADAĞ Biyomedikal Mühendisliği
11 1720131005 HATİCE BEKTAŞ Bilim Tarihi
12 1721231201 MAHDI YASEEN Biyomedikal Mühendisliği
13 1722311010 MEHMET DURAN KOÇAK Grafik Tasarım
14 1721231201 MOAYED ALYOUZBASHI Biyomedikal Mühendisliği
15 1726121002 MUHAMMED SÖNMEZ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
16 1720131017 MUSTAFA YILDIZ Bilim Tarihi
17 1720131006 NADİDE BEGÜM YARIMOĞLU Bilim Tarihi
18 1720131016 RUVEYDA VUSLAT AYAYDIN Bilim Tarihi
19 1720131020 SATI ÖZKAYA Bilim Tarihi
20 1721231204 TAREK ZALAK Biyomedikal Mühendisliği
21 1721231201 YASER ALJAMMAL Biyomedikal Mühendisliği
22 1720131011 ZÜLAL HAFSA BOSTANCI Bilim Tarihi

 

G06 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1720121205 ADAM ZAKARIA Psikoloji
2 1720121050 BÜŞRA AYDI Psikoloji
3 1720121038 CEREN BÖREKCİ Psikoloji
4 1720121061 DERYA YAZICI Psikoloji
5 1720121044 EBRAR YERİNDE Psikoloji
6 1720121014 ELİF COPKAYAOĞLU Psikoloji
7 1720121063 ELİF ÖZGENÇ Psikoloji
8 1720121204 ESMA GÜNGÖR Psikoloji
9 1720121235 HANDE DAĞDEVİREN Psikoloji
10 1720121012 MERYEM YÜREKTÜRK Psikoloji
11 1720121011 MUHAMMED TARIK YILMAZ Psikoloji
12 1720121026 MUHAMMET ALİ KESKİN Psikoloji
13 1720121002 MUSTAFA TAYYİP İNANÇ Psikoloji
14 1720121020 MÜNEVVER TİMUROĞLU Psikoloji
15 1720121006 RABİA HÜMEYRA GÜGEN Psikoloji
16 1720121051 SAFANUR ÜÇÜNCÜ Psikoloji
17 1720121207 SAJIB MAHMUD Psikoloji
18 1720121060 SELEN SUDE ZEDELİ Psikoloji
19 1720121028 SİNEM COŞAR Psikoloji
20 1720121013 ŞEYMA DÖNMEZ Psikoloji
21 1720121232 ZEHRA YİĞİT Psikoloji
22 1720121001 ZEYNEP DEMİR Psikoloji

 

 

101 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1725201037 ALPEREN ZAFER Mimarlık
2 1725201074 ASUDE ÇELİK Mimarlık
3 1725201039 AYŞEGÜL ADIGÜZEL Mimarlık
4 1725201068 BEGÜM ŞEVVAL ŞAHİN Mimarlık
5 1725201011 DAVUT EKİNCİ Mimarlık
6 1725201015 EBUBEKİR GÖZ Mimarlık
7 1725201009 EDANUR VAROL Mimarlık
8 1725201077 ELİF ASLAN Mimarlık
9 1725201044 EMRULLAH ÇAKMAZ Mimarlık
10 1725201041 FATMA BEYZA TÜRK Mimarlık
11 1725201212 HAYDAR BOBOEV Mimarlık
12 1725201252 HİLAL ÇUHADAR Mimarlık
13 1725201032 HÜMEYRA KARABACAK Mimarlık
14 1725201209 MOHAMMAD BASHNINI Mimarlık
15 1725201210 MOHAMMED BIN DOHMAN Mimarlık
16 1725201029 MUHAMMED FATİH DURAN Mimarlık
17 1725201049 MUHAMMET ALİ COŞKUN Mimarlık
18 1725201018 RABİA ALTINDAL Mimarlık
19 1725201211 SAMIRAH NABEEL A.KOSHAK Mimarlık
20 1725201055 SEDAT MERAL Mimarlık
21 1725201052 SENANUR BERK Mimarlık
22 1725201080 SEVDE TANIR Mimarlık
23 1725201023 YELDA İNECİK Mimarlık

 

 

102 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1725201203 ABDALRAHMAN HAMAD Mimarlık
2 1725201076 AHMET TALHA DÜLGER Mimarlık
3 1725201035 BEYZA HACIHASANOĞLU Mimarlık
4 1725201030 CERCİS MİRAÇ MUTLU Mimarlık
5 1725201034 ECEM BERNA ŞAHİN Mimarlık
6 1725201071 FATMA NUR TACİ Mimarlık
7 1725201013 GONCAGÜL AYDIN Mimarlık
8 1725201205 GONÇALO FERRAO JUNİOR Mimarlık
9 1725201031 GÜLSÜM YALÇIN Mimarlık
10 1725201063 HANİFE RÜMEYSA KURT Mimarlık
11 1725201033 İBRAHİM ENES TASALI Mimarlık
12 1725201017 MERT KILIÇLIOĞLU Mimarlık
13 1725201067 MERVE KOCAKAPLAN Mimarlık
14 1725201001 MUHAMMET ERDEM KALKAN Mimarlık
15 1725201206 OĞUZHAN TÜRKMENOĞLU Mimarlık
16 1725201207 RAMAZAN MEAJ Mimarlık
17 1725201054 RÜMEYSA ÇILĞASIT Mimarlık
18 1725201065 SENA PUR Mimarlık
19 1725201004 SERRA NAZ KARAL Mimarlık
20 1725201043 ŞEVVAL MELEK HİSOĞLU Mimarlık
21 1725201075 ZEHRA NUR DELEN Mimarlık
22 1725201066 ZEHRA NUR KILIÇ Mimarlık
23 1725201249 ZİŞAN NUR ÇALIŞKAN Mimarlık

 

103 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1725201061 ABDULLAH ŞENER Mimarlık
2 1725201070 ALİEKBER TEKTAŞ Mimarlık
3 1725201036 BARIŞ AVCI Mimarlık
4 1725201073 BERAT YETİM Mimarlık
5 1725201040 ELİF EZGİ BAYRAKTAR Mimarlık
6 1725201056 EMİNE TOSYALI Mimarlık
7 1725201053 EMRE ATA Mimarlık
8 1725201027 EMRE CELİL KAÇMAZ Mimarlık
9 1725201079 FATMA ALTUN Mimarlık
10 1725201014 FURKAN GÜNEYİ Mimarlık
11 1725201042 GİZEM BOZKURT Mimarlık
12 1725201214 KHAWLAH ALI SAEED BA-WAZIR Mimarlık
13 1725201025 MERVE GÜLLÜK Mimarlık
14 1725201215 NAWAL MAHHOUK  Mimarlık
15 1725201045 ÖMER MELİH ELMAS Mimarlık
16 1725201046 SEREN ÇAKMAKCI Mimarlık
17 1725201217 SEYİT TAYYİB ARI Mimarlık
18 1725201213 SIBA AKTAA Mimarlık
19 1725201028 SULTAN YILDIZ Mimarlık
20 1725201010 YASEMİN KESKİN Mimarlık
21 1725201048 YUSUF FURKAN ÇIRAK Mimarlık
22 1725201047 ZAHİDE NUR ÇAKMAK Mimarlık
23 1725201062 ZEYNEP BEYZA AYDIN Mimarlık

 

104 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1725201024 ABDULKERİM BOZYEL Mimarlık
2 1720121041 ABDULLAH ÖZER GÖZÜKIZIL Psikoloji
3 1725201005 ASLI BERRE ÖZTÜRK Mimarlık
4 1725201059 AYŞE SENA KABAR Mimarlık
5 1720121010 BERFİN RESULOĞULLARI Psikoloji
6 1720121035 BİLAL ÇARDAK Psikoloji
7 1720121066 BÜŞRANUR CAN Psikoloji
8 1725201008 DAMLA KARABAY Mimarlık
9 1725201051 ECEM DENİZ KARAKURT Mimarlık
10 1720121053 ECREN CEVAHİREFENDİOĞLU Psikoloji
11 1725201201 EREN GÜLTEKİN Mimarlık
12 1720121057 ESRA NUR KARA Psikoloji
13 1720121054 FATİH TAN Psikoloji
14 1725201006 HASAN ÇAĞATAY DEMİR Mimarlık
15 1725201026 HATİCE KÜBRA AYVALI Mimarlık
16 1720121045 İREM LAPACI Psikoloji
17 1725201069 KASIM YILMAZ Mimarlık
18 1725201201 MAİDE KAPLAN Mimarlık
19 1725201019 ÖMER FARUK OSMANOĞLU Mimarlık
20 1725201202 QAMAR MORDAA Mimarlık
21 1725201012 RÜMEYSA AYBÜKE BİLGİR Mimarlık
22 1725201007 YAREN KURŞUN Mimarlık
23 1725201022 YASİN PAMUK Mimarlık

 

 

201 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1720121027 ARICAN KARADANA Psikoloji
2 1720121034 AYŞENUR ERTAŞ Psikoloji
3 1720121009 BETÜL AHSEN ŞAL Psikoloji
4 1720121037 BEYZANUR GÜÇÜKGÜZEL Psikoloji
5 1720121004 BİLGE EREN Psikoloji
6 1720121040 ELİF AKAY Psikoloji
7 1620121017 ENİSE GÜL KÖSE Psikoloji
8 1720121033 ERDEM SEPET Psikoloji
9 1720121021 FATMA ALTINTAŞ Psikoloji
10 1720121029 FATMA NUR YALÇIN Psikoloji
11 1720121005 FATMA SENA KÜÇÜK Psikoloji
12 1720121201 MELDA DÜNDAR Psikoloji
13 1720121003 MERYEM SENA BURHAN Psikoloji
14 1720121008 MUSTAFA TARIK DABANLI Psikoloji
15 1720121017 OĞUZ KAAN DERELİ Psikoloji
16 1720121201 PATIMAI KADIER Psikoloji
17 1720121042 RABİA DOZCAN Psikoloji
18 1720121203 SİBEL CAN KARAKOÇ Psikoloji
19 1720121023 ŞEYMA DEMİRCİ Psikoloji
20 1720121058 TALHA BUDAK Psikoloji
21 1720121032 UYGAR ŞANLI Psikoloji
22 1720121043 ÜMRAN HANİFE ÖZKUL Psikoloji
23 1720121007 ZEYNEP BALTACI Psikoloji

 

 

202 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1   ABDOUL FATHI SANOGO Psikoloji
2 1720101003 AHMET AKARSU Türk Dili ve Edebiyatı
3 1720121049 ALEYNA ŞAMCI Psikoloji
4 1720101002 BİLAL KARAKAŞ Türk Dili ve Edebiyatı
5 1720101005 CAHİDE ALTUNDAL Türk Dili ve Edebiyatı
6   ENES ALBERT  Psikoloji
7 1720101007 ESEN KAYGUSUZ Türk Dili ve Edebiyatı
8 1721211005 İSA KAYA İnşaat Mühendisliği
9 1720101006 MANSUR MUSTAFA ERKAHRİMAN Türk Dili ve Edebiyatı
10 1720101014 MERVE TAŞKALE Türk Dili ve Edebiyatı
11 1721211006 MUHAMMED FURKAN GÜLDEMİR İnşaat Mühendisliği
12 1721211025 MUHAMMED SÜHEYL ÖZMEN İnşaat Mühendisliği
13 1721211022 MUHAMMET HASAN SOYLU İnşaat Mühendisliği
14 1721211014 MUHAMMET MUSTAFA TANUĞUR İnşaat Mühendisliği
15 1721211019 OĞUZHAN YILDIZ İnşaat Mühendisliği
16 1721211030 ONUR KOCA İnşaat Mühendisliği
17 1720121036 ORHUN KARAKADILAR Psikoloji
18 1720101008 ÖMER HAMALLAR Türk Dili ve Edebiyatı
19 1721211008 SADIK BERŞAN KÜÇÜKHEMEK İnşaat Mühendisliği
20 1720101018 SALİHA YILDIRIM Türk Dili ve Edebiyatı
21 1721211003 SÜLEYMAN EMRE GÜMÜŞ İnşaat Mühendisliği
22 1720121062 YAREN KÖSE Psikoloji

 

 

203 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1721211201 ABDURRAHİM YAPICI İnşaat Mühendisliği
2 1721211037 BİLAL EROĞLU İnşaat Mühendisliği
3 1721211208 BUĞRA YAKUP TÜRKER İnşaat Mühendisliği
4 1721211035 FURKAN ENES ÖZDAL İnşaat Mühendisliği
5 1721211031 HALİL İBRAHİM TAYLAN İnşaat Mühendisliği
6 1721211040 İBRAHİM BİLAL AKDENİZ İnşaat Mühendisliği
7 1721211016 İSMAİL ÇİFTÇİ İnşaat Mühendisliği
8 1721211021 MELİH MEHMET SILDIROĞLU İnşaat Mühendisliği
9 1721211029 MURAT İŞİK İnşaat Mühendisliği
10 1721211020 MÜCAHİD YASİR TOPÇU İnşaat Mühendisliği
11 1721211039 NAZLI ÖZER İnşaat Mühendisliği
12 1721211027 OSMAN ÖCAL İnşaat Mühendisliği
13 1721211007 ÖMER FARUK KURTULMUŞLAR İnşaat Mühendisliği
14 1721211033 ÖMER KAYA AKARSU İnşaat Mühendisliği
15 1721211009 REMZİ ÖZAY İnşaat Mühendisliği
16 1721211001 SELİM ERCAN İnşaat Mühendisliği
17 1721211010 SELİM MİSİR İnşaat Mühendisliği
18 1721211012 SERHAT ALTUN İnşaat Mühendisliği
19 1721211004 TARIK KARAHAN İnşaat Mühendisliği
20 1721211013 YUSUF ERGÜN İnşaat Mühendisliği
21 1721211028 YUSUF YERDELEN İnşaat Mühendisliği
22 1721211015 ZAHİT ÇOBAN İnşaat Mühendisliği

 

 

204 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1   ABDELRAHMAN ABDELRAZEK Bilgisayar Mühendisliği
2 1721221005 AHMET RİBAT TURAN Bilgisayar Mühendisliği
3 1721221026 AHMET ZÜMBEROĞLU Bilgisayar Mühendisliği
4 1721221024 AMİNE CEYDA ABANİK Bilgisayar Mühendisliği
5 1721221002 DİLARA DEMİRHAN Bilgisayar Mühendisliği
6 1721221023 EMRE USTA Bilgisayar Mühendisliği
7 1721221009 ENES BEK Bilgisayar Mühendisliği
8 1721221018 EYÜB ENSAR DOĞAN Bilgisayar Mühendisliği
9 1721221011 FARUK CEYLAN Bilgisayar Mühendisliği
10 1721221012 FATİH FURKAN ÇEÇEN Bilgisayar Mühendisliği
11 1721221017 HALİL İBRAHİM KAYA Bilgisayar Mühendisliği
12 1721221029 İSMAİL TAHA SAMED ÖZKAN Bilgisayar Mühendisliği
13 1621221033 MAHBUBULLAH HABIBI Bilgisayar Mühendisliği
14 1721221022 MERT İSHAK KILIÇ Bilgisayar Mühendisliği
15 1721221003 MURAT KOÇAL Bilgisayar Mühendisliği
16 1721221201 NAGKICHAN MOUSTAFA IMPRAM Bilgisayar Mühendisliği
17 1721221006 NAZİF ENES KIZILCİN Bilgisayar Mühendisliği
18   OMAR ABDULLAH FARAHMAND Bilgisayar Mühendisliği
19 1721221008 OSMAN FURKAN KARAKUŞ Bilgisayar Mühendisliği
20 1721221004 ÖMER FARUK KÜÇÜKER Bilgisayar Mühendisliği
21 1721221014 SÜMEYYE ZÜLAL DİK Bilgisayar Mühendisliği
22 1721221027 YÜŞA ORUÇ Bilgisayar Mühendisliği

 

205 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1721221007 ABDUSSAMET KACI Bilgisayar Mühendisliği
2   AHMAD SAMIR OMARI İnşaat Mühendisliği
3 1721221025 AHMET ALPER GÜZELCE Bilgisayar Mühendisliği
4 1721221203 AKERKE MEIREM Bilgisayar Mühendisliği
5 1720121069 ALİ SEYDİ BENLİ Psikoloji
6 1721221010 BURAK CEYLAN Bilgisayar Mühendisliği
7 1720111010 BÜŞRA MURATOĞLU Tarih
8 1721221211 ÇAĞRI ÜSTÜN Bilgisayar Mühendisliği
9 1720121065 EMRE UYGUN Psikoloji
10 1721221015 ENES DURMUŞ Bilgisayar Mühendisliği
11 1720111005 FUNDA TEKİN Tarih
12 1721221016 FURKAN ATAK Bilgisayar Mühendisliği
13 1721221020 HALİL İBRAHİM YARIŞ Bilgisayar Mühendisliği
14   JESMINA KRAJA İnşaat Mühendisliği
15 1720111007 KÜBRA YILMAZ Tarih
16 1721221204 MANEL TURKİ Bilgisayar Mühendisliği
17 1720111006 MÜLKİYE ÇINAR Tarih
18 1721221201 NAGKICHAN MOUSTAFA IMPRAM Bilgisayar Mühendisliği
19   OMAR ABDULLAH FARAHMAND Bilgisayar Mühendisliği
20 1721221206 SALEM BAQUTAIBAH Bilgisayar Mühendisliği
21 1721221030 YİĞİT GÜLBAHAR Bilgisayar Mühendisliği
22 1721221013 YUNUS EMRE ATİK Bilgisayar Mühendisliği



Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi