YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | DBS Sonuçları ve FSMEPT Programı
Duyuru Arşivi
DBS Sonuçları ve FSMEPT Programı
DBS SONUÇLARI - 2016
       
ÖĞRENCİ NO ADI-SOYADI BÖLÜM SONUÇ
1621221002 ABDURRAHMAN SAİD BÜYÜKARSLAN Bilgisayar Mühendisliği BAŞARILI
1621211016 AHMET DEMİRCİ İnşaat Mühendisliği BAŞARILI
1621221007 AHMET HÜSEYİN DOK Bilgisayar Mühendisliği BAŞARILI
1625201011 AKİF AKSU Mimarlık BAŞARILI
1620121083 ARHAM ETAE Psikoloji BAŞARILI
1625201077 AYŞE NUR TURAN Mimarlık BAŞARILI
1621221009 BARIŞ KIŞLAK Bilgisayar Mühendisliği BAŞARILI
1625241013 BATURAY ESKİCİOĞLU İç Mimarlık BAŞARILI
1625201004 BENDİYAR ÇELİKHASI Mimarlık BAŞARILI
1625201037 BENSU KILCI Mimarlık BAŞARILI
1625201081 BÜŞRA ZEYNEP DALBAY Mimarlık BAŞARILI
1625241016 CANSU AYDIN İç Mimarlık BAŞARILI
1620121013 DİLEK NUR SET Psikoloji BAŞARILI
1625201076 EDA NUR AKÇADAŞOĞLU Mimarlık BAŞARILI
1621231016 ELİF SERRA ÜNAL Biyomedikal Mühendisliği BAŞARILI
1625201051 ERDEM KAYGALAK Mimarlık BAŞARILI
1625201040 EYLÜL GÜNGÖR Mimarlık BAŞARILI
1621221014 FATİH ÖZKAN Bilgisayar Mühendisliği BAŞARILI
1625201019 FEYZANUR KURTARAN Mimarlık BAŞARILI
1625201094 FİRUZE RANA MEŞE Mimarlık BAŞARILI
1621231031 GİOUNOUS EMRE KARA CHOTZA    Biyomedikal Mühendisliği BAŞARILI
1621221010 HAMZA ÇAKMAK Bilgisayar Mühendisliği BAŞARILI
1621241011 HAMZA KILINÇ Elektrik-Elektronik Mühendisliği BAŞARILI
1625201082 HANDENUR SİVRİ Mimarlık BAŞARILI
1621241030 HASAN GÖKHAN GÖZDE Elektrik-Elektronik Mühendisliği BAŞARILI
1621221012 HASAN GÜLBABA Bilgisayar Mühendisliği BAŞARILI
1625201034 HÜMEYRA ŞAHİNOĞLU Mimarlık BAŞARILI
1525201235 İBRAHIM YAGHMOUR Mimarlık BAŞARILI
1625201097 LAİLA HAKMİ Mimarlık BAŞARILI
1621221003 MERVE YAVUZ Bilgisayar Mühendisliği BAŞARILI
1625201016 MERYEM ALTUNDAL Mimarlık BAŞARILI
1525201233 MOHAMMAD SHAABNA Mimarlık BAŞARILI
1625201025 MUHAMMED MUSTAFA ÇİÇEK Mimarlık BAŞARILI
1621241016 MUHAMMED YUMAK Elektrik-Elektronik Mühendisliği BAŞARILI
1621211044 MUSAB MOHAMMED ALZEER İnşaat Mühendisliği BAŞARILI
1625201038 ÖMER FARUK BEL Mimarlık BAŞARILI
1621221011 ÖMER FARUK KAAN Bilgisayar Mühendisliği BAŞARILI
1625241041 ÖMER FARUK KAYAOĞLU İç Mimarlık BAŞARILI
1625201002 RÜMEYSA LEVENTOĞLU Mimarlık BAŞARILI
1621241009 SERTAÇ HAMZACAN AYÇİÇEK Elektrik-Elektronik Mühendisliği BAŞARILI
1621241022 SÜLEYMAN ALPARSLAN CEYLAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği BAŞARILI
1625201042 ŞEVVAL ALBAYRAK Mimarlık BAŞARILI
1621221023 UĞURCAN AKSAK Bilgisayar Mühendisliği BAŞARILI
1621221028 YAVUZ SELİM GÜGEN Bilgisayar Mühendisliği BAŞARILI
1621241029 YİĞİT ALP ÜÇÜNCÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği BAŞARILI
1625201073 ZÜLAL FERHAN ÇOBAN Mimarlık BAŞARILI

 Listede yer almayan öğrenciler 26 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 09:00'da Küçük Çamlıca yerleşkesinde derslerine başlayacaklardır. Sınıf listeleri ayrıca duyurulacaktır.

FSMEPT sınavı Küçük Çamlıca yerleşkesinde yapılacaktır. Sınav programı aşağıdaki gibidir:

21 EYLÜL 2016 ÇARŞAMBA

YAZMA:               09:00-10:00

OKUMA:             10:15-11:15

DİNLEME:           11:30-12:10

22 EYLÜL 2016 PERŞEMBE

KONUŞMA:        09:30-15:00




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi