YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | FSMEPT Giriş Yerleri
Duyuru Arşivi
FSMEPT Giriş Yerleri

Değerli Öğrenciler,

 

2018-2019 Akademik Yılı Bahar Dönemi Yeterlik Sınavı (FSMEPT), 29 ve 30 Mayıs’ta yapılacaktır. Sınav detayları ve giriş yerleri aşağıdaki gibidir:

 

FSMEPT (2018-2019)

SINAV GÜNÜ:

29-30 MAYIS 2019

SINAV YERİ:

YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ

KÜÇÜK ÇAMLICA YERLEŞKESİ

SINAV DETAYLARI:

 
 

29 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA:

Writing:

09:00-10:00

Reading:

10:15-11:15

Listening:

11:30-12:10

 

30 MAYIS 2019 PERŞEMBE:

Speaking:

09:00-13:00

*Öğrencilerin sınav saatinden en az 15 dk. önce Küçük Çamlıca Yerleşkesinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Öğrencilerin sınav yerleri ve speaking sınavı eşleşmeleri web sitemizde ve girişteki duyuru panosunda yayınlanacaktır.

Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

YABANCI DİLLER BÖLÜM BAŞKANLIĞI

 

SINAV GİRİŞ YERLERİ:

FSMEPT FINAL- CLASS 101                                                 29.05.2019

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

1

1821241029

AHSEN NİDA GÜLNAR

2

1820121045

ALAADDİN İÇME

3

1720121069

ALİ SEYDİ BENLİ

4

1820121067

BEGÜM ZEHRA AKBAYRAK

5

1821221018

HALİS FURKAN AKGÜL

6

1825241011

İLKAY ÖZTÜRK

7

1821231012

KÜBRA GÜNAL

8

1821211014

ÖMER FARUK GÜRSOY

9

1721221206

SALEM BAQUTAIBA

10

1820121062

ZEYNEP ŞİMŞEK

FSMEPT FINAL- CLASS 102                                                 29.05.2019

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

1

1825241005

BÜŞRA YAPICI

2

1820121003

EDANUR ALIŞ

3

1821241013

KÜBRA DEMİR

4

1821221033

METİN KAĞIT

5

1825201029

ÖMER ZAHİD AKPINAR

6

1825241028

RABİA AYDIN

7

1825241020

RABİA YILMAZ

8

1820121052

SENA TAŞDEMİR

9

1820121077

YAREN SOYLU

10

1825241019

ZEHRA KARABUL

 

FSMEPT FINAL- CLASS 103                                                 29.05.2019

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

1

1825201253

ABDULAZIZ DUSMATOV

2

1821231251

BAYAN TURKIEH

3

1825241018

CEYDA SAYIN

4

1825241031

KADER KAYA

5

1821231014

MERVE AĞIRTMIŞ

6

1820121079

MİRAÇ SEÇEN

7

1821221020

MUHAMMED FATİH ERÇAKIR

8

1821211351

MUHAMMED ŞAHİN

9

1820121263

RANA BÜŞRA ÖZPUYLAT

10

1825241015

ŞEVVAL YAREN IŞIK

 

 

FSMEPT FINAL- CLASS 104                                                 29.05.2019

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

1

1820121056

BEYZA ESEV

2

1820121016

FATMA SAÇLI

3

1820121099

FURKAN BAKİ ZARALİOĞLU

4

1821241026

MEHMET ALİ AYYILDIZ

5

1825241023

MEHMET BERA SİVAS

6

1820121076

MELİKE ERGEN

7

1820121031

MERVE ÇAPRAZ

8

1820121022

RÜMEYSA KÜT

9

1825201061

SEVDE GÜL FINDIK

 

FSMEPT FINAL- CLASS G01                                                 29.05.2019

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

1

1825201041

ASENA KARACA

2

1820121024

FATMA HİLAL KAYA

3

1825201021

FİKRET ENES ARIBOĞA

4

1821241017

HAMİT HAN YILMAZ

5

1821211255

JEHAD ASSAF

6

1725241028

MELİH ŞEN

7

1821221028

MUHAMMED TARIK BAKAR

8

1820121041

SAİME SENA KÜÇÜK

9

1821221002

TARIK ÖZBAYRAK

10

1825201042

ZEYNEP GÜNAYDIN

 

 

FSMEPT FINAL- CLASS G02                                                 29.05.2019

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

1

1720121053

ECREN CEVAHİREFENDİOĞLU

2

1825241012

HİLAL DURMUŞ

3

1820121057

KEZBAN EDA YAVAŞ

4

1825201056

MUHAMMED FAHRETTİN KUŞYILMAZ

5

1821221027

MUHAMMED YILMAZ

6

1825201038

REYHAN ARSLANTÜRK

7

1821241008

RUMEYSA AYBALA YILDIRIM

8

1825241016

SEVDENUR TUANA YUMRUTAŞ

9

1725201269

TALİN DURMAZGÜLER

10

1821221019

YUNUS EMRE ADAŞ

 

 

FSMEPT FINAL- CLASS G03                                                 29.05.2019

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

1

1825201034

ELANUR ERDAĞI

2

1825241038

ESRANUR KELEŞ

3

1821211354

FATİH TURGUT

4

1820121005

GÜL SEHER SÖZER

5

1820121025

KAZIM DİLEK

6

1825241004

MERAL KARTAL

7

1821221023

MEVLÜT EMRE TANRIVERDİ

8

1821221353

ÖMER FARUK ÇELİK

9

1820121032

SULTAN ÜZER

10

1825201009

ZEYNEB EKMEN

 

FSMEPT FINAL- CLASS G04                                                 29.05.2019

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

1

1821231013

ABDÜLKADİR AKIN

2

1825201030

BARIŞ VURAL

3

1820121053

EDANUR KIRDAR

4

1825241014

EMİNE ÇUMAN

5

1825241022

İREM CANTÜRK

6

1821211007

KENAN TANRIKULU

7

1825201013

MEHMET AÇIKALIN

8

1821231010

SABİHA NUR GÜLFİDAN

9

1820101009

YUNUS EMRE KOŞAR

10

1825241039

ZEYNEP GİZEM KIRBAŞ

 

 

FSMEPT FINAL- CLASS G05                                                 29.05.2019

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

1

1821211019

AHMET EYUP KÜÇÜK

2

1820121078

BUSEM KÜÇÜKELMAS

3

1825241025

ELİF YILDIZ

4

1825201047

MİKAİL YILDIZ

5

1825241352

MUHAMMED ŞAMİL ÇALIM

6

1825201015

NİLGÜN İPEKÇİOĞLU

7

1820121048

ÖMER AYAZ

8

1822311008

RUKİYE MİDİLLİ

9

1825201057

SENA NUR ÇEVİK

 

 

FSMEPT FINAL- CLASS G06                                                 29.05.2019

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

1

1821221254

ABDULLAH EID

2

1821241027

BURAK BERBER

3

1821231354

FURKAN SAĞLAMDEMİR

4

1820121034

HAKAN DAĞ

5

1821221011

MEHMET AYHAN

6

1820131005

MERVE NUR VATANSEVER

7

1825241008

RÜVEYDA KİPOĞLU

8

1820121015

SÜLEYMAN IŞIK

9

1824501005

ŞEYMA BAĞIR

10

1821211022

YUSUF MAHMUTÇEPOĞLU

 

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi