YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | FSMEPT (İngilizce Yeterlik Sınavı) Sınav Saatleri
Duyuru Arşivi
FSMEPT (İngilizce Yeterlik Sınavı) Sınav Saatleri

FSMEPT (İngilizce Yeterlik Sınavı) Sınav Saatleri

16 EYLÜL 2015 ÇARŞAMBA

YAZMA:

09:00-10:00

OKUMA & DİNLEME:

10:15-11:45

 

17 EYLÜL 2015 PERŞEMBE

KONUŞMA:

09:30-15:00

 

SINAV YERİ: Küçük Çamlıca Yerleşkesi

 

FSMEPT’e online kayıt yaptıran 2014 ve öncesi girişli öğrenciler doğrudan sınava katılabilirler.

Düzey Belirleme Sınavı’ndan başarılı olup FSMEPT’e girme hakkı kazanan öğrencilerin isim listesi aşağıdaki gibidir.

 

ÖĞRENCİ NO

ADI-SOYADI

SONUÇ

1

1525201201

ABDUL AHAD SHOUMAROV

BAŞARILI

2

1525201121

AHMET ALPEREN ŞENTÜRK

BAŞARILI

3

1521221102

ALAA AL MARAWI

BAŞARILI

4

1521211059

ALİ İŞ

BAŞARILI

5

1521231040

ALİRIZA GÜNGÖR

BAŞARILI

6

1521221049

ARİF BURAK DİKMEN

BAŞARILI

7

1520121136

AYŞE TAŞATMANLAR

BAŞARILI

8

1521231034

BAHADIR YÜKSEL

BAŞARILI

9

1520121130

BELEMİR AKYÜZ

BAŞARILI

10

1521221032

BUSENUR KARACA

BAŞARILI

11

1521211102

BUSHRA FARHAT

BAŞARILI

12

1521211069

CİHAT BAHADIR ŞAHİNER

BAŞARILI

13

1520131027

DİLARA KARA

BAŞARILI

14

1525241056

EBRAR KARAGÜL

BAŞARILI

15

1525241051

EBRU DAZKIR

BAŞARILI

16

1521221039

ENES KAMİL YILMAZ

BAŞARILI

17

1525201105

FATMA BETÜL ÇİTO

BAŞARILI

18

1525241059

FATMANUR ÇAVUŞOĞLU

BAŞARILI

19

1525201116

HALİL İBRAHİM BOZOĞLU

BAŞARILI

20

1525241101

HUSSAM ALBAGHDADI

BAŞARILI

21

1521231043

HÜMEYRA ŞAHİN

BAŞARILI

22

1521221114

MAYA KARAH BALA

BAŞARILI

23

1520131025

MEHMET YILDIZ

BAŞARILI

24

1521231036

MERT DURDAĞI

BAŞARILI

25

1525201205

MUHAMMED ÇOLAK

BAŞARILI

26

1525201107

MUSTAFA CELALETTİN KILINÇ

BAŞARILI

27

1520121083

MÜBİNE SENA ATICI

BAŞARILI

28

1525201143

MÜZEYYEN SUDE ATIŞ

BAŞARILI

29

1525201103

NURSENA ARIKAN

BAŞARILI

30

1520121088

OĞUZHAN PELİT

BAŞARILI

31

1525201114

RABİA BOLAT

BAŞARILI

32

1521221042

SALİM ŞAHİN

BAŞARILI

33

1525201154

SEMAHAT ELİF MERT

BAŞARILI

34

1525201134

ŞEYMA EKMEKCİ

BAŞARILI

35

1521221043

TOLGA TEZEL

BAŞARILI

36

1525201100

TUBA YEŞİLBAĞ

BAŞARILI

37

1525241052

TUĞÇE ELİKARA

BAŞARILI

38

1520131103

TURGUT KARACA

BAŞARILI

39

1521211051

YAVUZ SELİM ÇAKIR

BAŞARILI

40

1521221104

YOUSSOF RAGHEB

BAŞARILI

41

1521221045

ZEYNEP NASIP

BAŞARILI

 

DBS’den başarısız olup listede ismini göremeyen öğrenciler düzeylerine uygun sınıflara yerleştirilecektir. İngilizce hazırlık programında dersler, 28 Eylül Pazartesi günü saat 09:00’da başlayacaktır.

 

*Öğrencilerin sınav saatinden en az 15 dk önce Küçük Çamlıca Yerleşkesi'nde hazır bulunmaları gerekmektedir. Öğrencilerin sınav yerleri, girişteki duyuru panosunda ilan edilecektir.

**Perşembe günkü konuşma sınavının sınav saatleri ve yerleri 16 Eylül Çarşamba günü internet sitemizden ilan edilecektir.

 

 

BAŞARILAR DİLERİZ.

YABANCI DİLLER BÖLÜM BAŞKANLIĞI

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi