YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | FSMEPT KONUŞMA SINAVI SAATLERİ
Duyuru Arşivi
FSMEPT KONUŞMA SINAVI SAATLERİ

CLASS 101 KONUŞMA SINAVI PROGRAMI

       
 

17 EYLÜL PERŞEMBE

 

TIME

ÖĞRENCİ ADI

ÖĞRENCİ ADI

 

09.30 -09.45

ABDUL AHAD SHOUMAROV

ARİF BURAK DİKMEN

 

09.45 - 10.00

AHMET ALPEREN ŞENTÜRK

AYŞE TAŞATMANLAR

 

10.00 - 10.15

ALAA AL MARAWI

BAHADIR YÜKSEL

 

10.15 - 10.30

ALİ İŞ

BELEMİR AKYÜZ

 

15 MINUTE BREAK

 

10.45 - 11.00

BUSENUR KARACA

EBRAR KARAGÜL

 

11.00 - 11.15

BUSHRA FARHAT

EBRU DAZKIR

 

11.15 - 11.30

CİHAT BAHADIR ŞAHİNER

ENES KAMİL YILMAZ

 

 

 

CLASS 102 KONUŞMA SINAVI PROGRAMI

       
 

17 EYLÜL PERŞEMBE

 

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

 

09.30 -09.45

MAYA KARAH BALA

MÜZEYYEN SUDE ATIŞ

 

09.45 - 10.00

MEHMET YILDIZ

NURSENA ARIKAN

 

10.00 - 10.15

MUHAMMED ÇOLAK

RABİA BOLAT

 

10.15 - 10.30

MUSTAFA CELALETTİN KILINÇ

SALİM ŞAHİN

 

15 MINUTE BREAK

 

10.45 - 11.00

SEMAHAT ELİF MERT

TUBA YEŞİLBAĞ

 

11.00 - 11.15

ŞEYMA EKMEKCİ

TUĞÇE ELİKARA

 

11.15 - 11.30

TOLGA TEZEL

TURGUT KARACA

 

 

 

CLASS 103 KONUŞMA SINAVI PROGRAMI

       
 

17 EYLÜL PERŞEMBE

 

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

 

09.30 -09.45

RUMEYSA ÇİMENTEPE

İBRAHİM ETHEM AYDOĞAN

 

09.45 - 10.00

ELİF BAŞKAYA

MELEK MELİSA KIRIM

 

10.00 - 10.15

KÜBRA AY

MİRAÇ GÜZİN GÜNDOĞDU

 

10.15 - 10.30

AHMET CİHAN

ZAKARIA FARHAT

 

15 MINUTE BREAK

 

10.45 - 11.00

YAVUZ SELİM ÇAKIR

FATMA BETÜL ÇİTO

 

11.00 - 11.15

YOUSSOF RAGHEB

FATMANUR ÇAVUŞOĞLU

 

11.15 - 11.30

ZEYNEP NASIP

HALİL İBRAHİM BOZOĞLU

 

11.30 - 11.45

HUSSAM ALBAGHDADI

HÜMEYRA ŞAHİN

 

 

 

CLASS 201 KONUŞMA SINAVI PROGRAMI

       
 

17 EYLÜL PERŞEMBE

 

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

 

09.30 -09.45

MELİKE ZEYNEP CİVELEK

ELİF FEYZA BAŞOĞUL

 

09.45 - 10.00

HASAN HALİT MERT

NESLİHAN GÜNEŞ

 

10.00 - 10.15

MÜCAHİT ERGÜL

SAMET KUŞ

 

10.15 - 10.30

İLKNUR ÇAYIR

ZEHRA DELİ

 

15 MINUTE BREAK

 

10.45 - 11.00

AYŞEGÜL KUTLUCA

HATİCE FİRAT

 

11.00 - 11.15

ESMA GÜLFEM MERT

FADİME ÇAKMAK

 

11.15 - 11.30

İLAY YILMAZ

AHMET İHSAN SAVAŞ

 

11.30 - 11.45

ELİF ERCAN

 

 

 

 

CLASS 202 KONUŞMA SINAVI PROGRAMI

       
 

17 EYLÜL PERŞEMBE

 

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

 

09.30 -09.45

MAHMUT EMRE ALIN

MUSTAFA NİHAT NAKİ KIYGA

 

09.45 - 10.00

FİRDEVS TÜRKER

KÜBRA DEMİR

 

10.00 - 10.15

AKIN KONGUR

FURKAN BEKÇİ

 

10.15 - 10.30

ABDULLAH ÖZKAN

ÖMER YAZICI

 

15 MINUTE BREAK

 

10.45 - 11.00

AYŞE DEDE

SENA DEMİR

 

11.00 - 11.15

FATMA NUR EZBER

ASLIHAN TAŞ

 

11.15 - 11.30

FEYZA ERGÜL

CAN FURKAN ZENGİN

 

11.30 -11.45

MEVLANA YUSUF KARAKURT

LEYLA ANGİ

 

 

 

CLASS 203 KONUŞMA SINAVI PROGRAMI

       
 

17 EYLÜL PERŞEMBE

 

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

 

09.30 -09.45

SAMİ ÇAMKERTEN

EMRULLAH ÇELİK

 

09.45 - 10.00

SİNEM TUBA HANLI

HÜMEYRA KOTAN

 

10.00 - 10.15

FUAT DEMİR

HATİCE ÇELİK

 

10.15 - 10.30

ELİF AKKAYA

GÖZDE ÖNEM

 

15 MINUTE BREAK

 

10.45 - 11.00

HAMİDE BERİL RAMAZANOĞLU

BETÜL BAYBARA

 

11.00 - 11.15

BEYZA MİRAÇ KELKİT

AYŞE ARSLAN

 

11.15 - 11.30

FATİH MERGEN

HASAN HAZAR TEKİN

 

11.30 -11.45

GÖKTUĞ İBRET

ÖMER KAAN HANÇER

 

 

 

CLASS 204 KONUŞMA SINAVI PROGRAMI

       
 

17 EYLÜL PERŞEMBE

 

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

 

09.30 -09.45

SÜMEYYE NUR ARAS

YUNUS EMRE GÜNER

 

09.45 - 10.00

RABİA SAKIZ

KÜBRA DAĞHAN

 

10.00 - 10.15

MUHAMMET ALİ ARMAĞAN

HASAN BERKTENLİER

 

10.15 - 10.30

FATMA NUR İŞLEYEN

NESİBE SEYMAN

 

15 MINUTE BREAK

 

10.45 - 11.00

KERİM ENES KUYUMCU

MUHAMMET FURKAN ÇANKAYA

 

11.00 - 11.15

ESRA GÜLER

YUSUF ARIK

 

11.15 - 11.30

NAZLI KARA

MUHAMMET ALPASLAN ALBAYRAK

 

11.30 -11.45

BEYZA NUR UZUNOĞLU

EBRU SANDIKÇI

 

 

 

CLASS 205 KONUŞMA SINAVI PROGRAMI

       
 

17 EYLÜL PERŞEMBE

 

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

 

09.30 -09.45

MUHAMMED TAHA ÇİFTDOĞAN

AHMET ÇİFTÇİOĞLU

 

09.45 - 10.00

BETÜL BAL

RABİA KÜBRA LAPACI

 

10.00 - 10.15

NAZLICAN ÇALIŞKAN

BEDİRHAN YILDIRIM

 

10.15 - 10.30

İREM UĞURLU

RABİA POLAT

 

15 MINUTE BREAK

 

10.45 - 11.00

MUHAMMED ABDÜLVEKİL UCLA

ETHEM ÇAĞRI ERGİN

 

11.00 - 11.15

FATMA ZEHRA UZUN

ÜMMÜ HABİBE YILMAZ

 

11.15 - 11.30

GÜLNUR YILDIZ

HÜSEYİN TARIK KAYAALTI

 

11.30 -11.45

MERVE ÇAMCI

RUKİYE ÖZDEMİR

 

 

*Lütfen sınav saatinizden onbeş dakika önce sınıfınızın önünde olunuz.

Başarılar Dileriz.

YABANCI DİLLER BÖLÜM BAŞKANLIĞI




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi