YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | FSMEPT Speaking Sınavı Yerleri ve Programı
Duyuru Arşivi
FSMEPT Speaking Sınavı Yerleri ve Programı

 Değerli öğrencilerimiz,

FSMEPT Newcomers 2017-2018 Speaking Sınavı giriş yerleri ve programını aşağıda bulabilirsiniz.
Speaking sınavı için sınav saatinizden 15 dakika önce hazır bulunmanız gerekmektedir. Sınav saatlerinde değişiklik yapılmayacaktır.

CLASS G01 SPEAKING EXAM SCHEDULE
SEPTEMBER 14, THURSDAY
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
09.30 - 09.45 SAMET ÜN SERHAT KAAN SAKARYA
09.45 - 10.00 AKİF ALTINTAŞ FAHRİ ÖZERKAN
10.00 - 10.15 AYŞE ARSLAN EBRAR SELVA URAL
10.15 - 10.30 BETÜL BİLGİLİ ELİF HÜMEYRA ÖZMEN
15 MINUTE BREAK
10.45 - 11.00 FATİH MERGEN ÜVEYS SARAÇ
11.00 - 11.15 FİKRET ENES ARIBOĞA MUSTAFA ALP CİVELEK
11.15 - 11.30 HİLAL MEBET SEFA ÇİFLİKLİ
11.30 - 11.45 SEDA YILMAZ SEZGİN ÇIRACI

 

CLASS G02 SPEAKING EXAM SCHEDULE
SEPTEMBER 14, THURSDAY
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
09.30 - 09.45 CANSU GÜL CEREN KAVAKLI
09.45 - 10.00 CEYLİN KIRTOK AHMET NOYAN
10.00 - 10.15 FATMA GÜLÇİN KÖSE İREM NUR CELEP
10.15 - 10.30 FURKAN AYDIN MAHMUTCAN ERDOĞAN
15 MINUTE BREAK
10.45 - 11.00 GÖZDE ÖNEM MELİS KÖSEOĞLU
11.00 - 11.15 İNCİLAY TOPUK BÜŞRA NUR TOPRAK
11.15 - 11.30 NİSA KARADOĞAN SALİHA ÜNAL

 

CLASS G03 SPEAKING EXAM SCHEDULE
SEPTEMBER 14, THURSDAY
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
09.30 - 09.45 BEYZA ÖZYUVA HALE NUR DENİZCİ
09.45 - 10.00 GÜL DEMET KURT HANDE GAYE YİĞİT
10.00 - 10.15 HÜSEYİN SAMET KAPLAN BÜŞRA USTA
10.15 - 10.30 RECEB ÇILĞASIT TUBA MAİDE ÖZSOY
15 MINUTE BREAK
10.45 - 11.00 SULTAN AKGÜN ŞULE AKA
11.00 - 11.15 WAN ARFAH BINTI WAN AHMAD NIZAR CHAGİAT AZİZOĞLU
11.15 - 11.30 EMRE AYDOĞDU AHMET HACIOSMANOĞLU

 

CLASS G04 SPEAKING EXAM SCHEDULE
SEPTEMBER 14, THURSDAY
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
09.30 - 09.45 İLKAY SAYIN ABDULKADİR ERGİN
09.45 - 10.00 AYŞE AYTEK ABRAR OLABI
10.00 - 10.15 ELİFNUR BALTA HAVVA NUR OZAN
10.15 - 10.30 GÖKHAN KURT MERVE NUR KARAASLAN
15 MINUTE BREAK
10.45 - 11.00 HATİCE ÇELİK BURCU KAYTARAN
11.00 - 11.15 ÖMER FARUK TÜMSEK EMRE NERGİS
11.15 - 11.30 SEHER ÇOŞKUN ZELİHA URAL

 

CLASS G05 SPEAKING EXAM SCHEDULE
SEPTEMBER 14, THURSDAY
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
09.30 - 09.45 EBRAR ÜNAL ESMANUR KARAKUZU
09.45 - 10.00 ENES DÜLGER FETHULLAH ER
10.00 - 10.15 GAMZE ABAT HAMİDE BERİL RAMAZANOĞLU
10.15 - 10.30 KERİM ENES KUYUMCU MELEK MELİSA KIRIM
15 MINUTE BREAK
10.45 - 11.00 MEHMED NECMEDDİN OĞUZHAN ÜZÜM MEHMET ÇELİK
11.00 - 11.15 MUSTAFA HALİL AYDIN YAVUZ KALDIRIM
11.15 - 11.30 ÖMER FARUK ARI İSMET YIRTAN

 

CLASS G06 SPEAKING EXAM SCHEDULE
SEPTEMBER 14, THURSDAY
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
09.30 - 09.45 ÇAĞLA YILMAZ KÜBRA DAĞHAN
09.45 - 10.00 HÜSEYİN ÇOLAK YUSUF İŞIKLI
10.00 - 10.15 MUHAMMET FURKAN PEKŞEN SEFA NUR KURUÇAY
10.15 - 10.30 MÜCAHİT GENCAY KIRGÖZ BETÜL KAYTARAN
15 MINUTE BREAK
10.45 - 11.00 NESİBE SEYMAN RUKİYE ÖZDEMİR
11.00 - 11.15 OZAN CAN FİDAN BEYZA NUR GENÇ
11.15 - 11.30 ZEYNEP SENA KURT REFİA NUR ÇELİK

 

CLASS 101 SPEAKING EXAM SCHEDULE
SEPTEMBER 14, THURSDAY
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
09.30 - 09.45 ÖMER FARUK KURTULMUŞLAR YASEMİN KESKİN
09.45 - 10.00 MUHAMMED ZÜBEYR HEPŞEN ZEHRA NUR KILIÇ
10.00 - 10.15 SEYİT TAYYİB ARI TALHA BUDAK
10.15 - 10.30 ELİF PARLAYAN FEYZANUR YAYA
15 MINUTE BREAK
10.45 - 11.00 MÜEYYET ADAŞ SUDENUR KURAL
11.00 - 11.15 NURDENİZ ELDENİZ TALHA TUNÇ
11.15 - 11.30 ABDULLA TAHA ABDELTAWAB ABDELLATIF ALİ KOÇAK

 

CLASS 102 SPEAKING EXAM SCHEDULE
SEPTEMBER 14, THURSDAY
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
09.30 - 09.45 ADAM ZAKARIA BERK BÜYÜKKAYA
09.45 - 10.00 YASİN PAMUK ÖMER FARUK OSMANOĞLU
10.00 - 10.15 YUSUF ERGÜN SERRA NAZ KARAL
10.15 - 10.30 ALPEREN ZAFER EMRE USTA
15 MINUTE BREAK
10.45 - 11.00 FURKAN ENES ÖZDAL OSMAN FURKAN KARAKUŞ
11.00 - 11.15 ZEHRA YİĞİT ÖMER FARUK KÜÇÜKER
11.15 - 11.30 ZEYNEP MUŞ MEHMET AKİF BAŞTUĞ

 

CLASS 103 SPEAKING EXAM SCHEDULE
SEPTEMBER 14, THURSDAY
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
09.30 - 09.45 SİBEL CAN KARAKOÇ ZEHRA NUR DELEN
09.45 - 10.00 ABDULLAH KELEŞ AHMET RİBAT TURAN
10.00 - 10.15 İBRAHİM BİLAL AKDENİZ AYŞEGÜL ADIGÜZEL
10.15 - 10.30 MELİH MEHMET SILDIROĞLU MUHAMMET ERDEM KALKAN
15 MINUTE BREAK
10.45 - 11.00 MERT KILIÇLIOĞLU BİLGE EREN
11.00 - 11.15 ABDULLAH SELİM KÖKSAL DİLARA DEMİRHAN
11.15 - 11.30 ABDURRAHİM YAPICI GONÇALO FERRAO JUNİOR

 

CLASS 104 SPEAKING EXAM SCHEDULE
SEPTEMBER 14, THURSDAY
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
09.30 - 09.45 ABDULLAH ÖZER GÖZÜKIZIL RAMAZAN MEAJ
09.45 - 10.00 AHMED HASSAN SAMIRAH NABEEL A.KOSHAK
10.00 - 10.15 ASLI BERRE ÖZTÜRK MELDA DÜNDAR
10.15 - 10.30 ENİSE GÜL KÖSE MUHAMMET ALİ KESKİN
15 MINUTE BREAK
10.45 - 11.00 HANDE DAĞDEVİREN SIBA AKTAA
11.00 - 11.15 İSMAİL TAHA SAMED ÖZKAN SELİM MİSİR
11.15 - 11.30 SENA PUR YİĞİT GÜLBAHAR

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi