YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Hazırlık Sınıf Listeleri
Duyuru Arşivi
Hazırlık Sınıf Listeleri

Değerli öğrencilerimiz, İngilizce hazırlık programı 1. kur sınıf listeleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Dersler 18 Eylül Pazartesi günü saat 09:00'da başlayacaktır. Yoklamalarımız düzenli olarak alındığından ve kur bazında öğrencilerin derslerin %85’ine katılma zorunluluğu bulunduğundan dolayı, öğrencilerimizin kur tekrarına düşmemeleri için Pazartesi günü itibariyle derslere düzenli katılmaları gerekmektedir.

GOOGLE CLASSROOM

Tüm öğrencilerimiz, dersliklerindeki panolarda asılı olan ders programlarındaki Google Classroom katılım kodlarıyla en geç 19 Eylül Salı günü Google Classroom’da sınıflarında katılmalıdırlar. Kayıt esnasında sizin için oluşturulan Google hesabı bilgileriniz ile (kullanıcıadı@stu.fsm.edu.tr) https://classroom.google.com adresinden Google Classroom’a erişip sınıfınıza katılım kodu ile katılabilirsiniz. Sınıfa katıldıktan sonra akışta Google Classroom videosunu izleyip uygulama hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kullanıcı adınızı http://resetogrenci.fsm.edu.tr/?mailsorgula=ogrenoile adresinden öğrenip http://resetogrenci.fsm.edu.tr adresinden parolanızı sıfırlayabilirsiniz.

DERS MATERYALLERİ

İngilizce Hazırlık Programı öğrencileri, tüm ders materyallerini 18-19 Eylül 2017 tarihlerinde temin etmekle yükümlüdürler. Ders materyalleri temini ile ilgili detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır. Üniversite yerleşkeleri içerisinde korsan/kopya kitap kullanımı kesinlikle yasaktır. Korsan/kopya kitap satın alımlarında yasal sorumluluk öğrenciye aittir ve bu kitaplarda MyEnglishLab platformunun kullanıcı adı ve şifresi yer almadığından öğrenciler, kur not ortalamasını %4 oranında etkileyen MyEnglishLab ödevlerinden 0 (sıfır) puan alırlar. Dilerseniz orijinal kitaplarınızı ve diğer ders materyallerinizi, yerleşke dışındaki yetkili temsilcilerden de temin edebilirsiniz. Üniversite içerisindeki stantlarda toplu kitap alımlarında öğrencilerimize üniversitemize özel indirim uygulanmaktadır.

* Toplu kitap alımlarında, öğrencilere ilk kurun kitabı ve diğer kurların kitaplarının satışının yapıldığına dair bir kart verilir. Öğrenciler, her kurun başında yayınevi temsilcilerinden o kura ait kitapları kendilerine verilen kart ile imza karşılığında temin edebilirler. Öğrencinin kur tekrarına düşmesi durumunda ödeme iadesi hakkı bulunmaktadır. Kur tekrarına düşen öğrenci, tekrar ettiği kurda aynı kitap kullanılıyorsa para iadesi alacaktır. Tekrar ettiği kurda farklı kitap kullanılıyorsa, herhangi bir para iadesi yapılmaksızın yeni kitap öğrenciye teslim edilecektir.

Main Course Ders Kitapları Satışı:

Main Course ders kitapları Pearson Yayınevi temsilcilerinin ana girişteki lobide açtığı stanttan satın alınabilir. Main Course kitaplarının ve MyEnglishLab kodu toplu alım toplam indirimli satış fiyatı Elementary ve Pre-Intermediate seviyesinde eğitime başlayacak öğrenciler için yıl bazında 4 kurluk 460 TL, Intermediate seviyesinde eğitime başlayacak öğrenciler için ise dönem bazında 2 kurluk 230 TL’dir. Main Course kitaplarınızı satın alırken edineceğiniz şifre ile www.pearsonelt.com/myenglishlab/student-register.html adresinden sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt videosu için https://goo.gl/jnXAx3 bağlantısını takip edebilirsiniz. Kayıt olduktan kısa bir süre sonra sizinle Google Classroom üzerinden paylaşılacak kod ile sınıfınıza katılacaksınız.

Achieve3000 Satışı:

Achieve3000 platformunun kullanıcı adı ve şifrelerinin satışı 1. katta yer alan Öğrenci İşleri Ofisi’nde yapılacaktır. Bu platformun toplam yıllık satış bedeli 160 TL’dir. Platformda yapılan ödevler, öğrencinin kur not ortalamasına %4 oranında etki eder. Platformu satın aldıktan sonra https://portal.achieve3000.com/ adresinden giriş yapıp yerleştirme sınavını size Google Classroom üzerinden duyurulacak tarihe kadar bireysel olarak yapmanız gerekmektedir.

Kitapçık Satışı:

Kitaplara ilaveten kullanılan kitapçıkların satışı -1. katta yer alan fotokopi merkezinde yapılmakta olup, kitapçıkların satış bedelleri seviyeye göre farklılık gösterebilmektedir. Fiyat bilgisi fotokopi merkezinden edinilebilir.

 

 

Tüm öğrencilerimize yeni akademik yılda başarılar dileriz.

YABANCI DİLLER BÖLÜM BAŞKANLIĞI

 

 

SINIF B01 (Pre-Intermediate)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

 

1

1725201203

ABDALRAHMAN HAMAD

Mimarlık

 

2

1721221025

AHMET ALPER GÜZELCE

Bilgisayar Mühendisliği

 

3

1725201059

AYŞE SENA KABAR

Mimarlık

 

4

1721231024

BERFİN GÜRBÜZ

Biyomedikal Mühendisliği

 

5

1720101002

BİLAL KARAKAŞ

Türk Dili ve Edebiyatı

 

6

1721231004

CANSU MUŞ

Biyomedikal Mühendisliği

 

7

1725201030

CERCİS MİRAÇ MUTLU

Mimarlık

 

8

1725201008

DAMLA KARABAY

Mimarlık

 

9

1725201027

EMRE CELİL KAÇMAZ

Mimarlık

 

10

1721231020

ESRA YURTTAŞ

Biyomedikal Mühendisliği

 

11

1725201079

FATMA ALTUN

Mimarlık

 

12

1720121005

FATMA SENA KÜÇÜK

Psikoloji

 

13

1620121074

FERİDE MAZMANCI

Psikoloji

 

14

1725241022

HATİCE EŞBAH

İç Mimarlık

 

15

1621211121

İLKAY SAYIN

İnşaat Mühendisliği

 

16

1721211016

İSMAİL ÇİFTÇİ

İnşaat Mühendisliği

 

17

1725201201

MAİDE KAPLAN

Mimarlık

 

18

1721241021

MÜCAHİT TOKAY

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

 

19

1721221006

NAZİF ENES KIZILCİN

Bilgisayar Mühendisliği

 

20

1725201012

RÜMEYSA AYBÜKE BİLGİR

Mimarlık

 

21

1721211001

SELİM ERCAN

İnşaat Mühendisliği

 

22

1621211039

YAVUZ KALDIRIM

İnşaat Mühendisliği

 

23

1725201048

YUSUF FURKAN ÇIRAK

Mimarlık

 

 

 

 

SINIF B02 (Pre-Intermediate)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1722311001

AHMET HAMDİ YANAR

Grafik Tasarım

2

1721221203

AKERKE MEIREM

Bilgisayar Mühendisliği

3

1722311005

ALİ OSMAN AYDIN

Grafik Tasarım

4

1725241009

AYNUR COŞKUN

İç Mimarlık

5

1721221010

BURAK CEYLAN

Bilgisayar Mühendisliği

6

1720101005

CAHİDE ALTUNDAL

Türk Dili ve Edebiyatı

7

1724501015

ELİF ERBAŞ

Hukuk

8

1721231006

FURKAN ÜLENGİN

Biyomedikal Mühendisliği

9

1725201013

GONCAGÜL AYDIN

Mimarlık

10

1725201063

HANİFE RÜMEYSA KURT

Mimarlık

11

1720111007

KÜBRA YILMAZ

Tarih

12

1720121003

MERYEM SENA BURHAN

Psikoloji

13

1721231003

MİHRACE EFENDİOĞLU

Biyomedikal Mühendisliği

14

1721231202

MOAYED ALYOUZBASHI

Biyomedikal Mühendisliği

15

1721221003

MURAT KOÇAL

Bilgisayar Mühendisliği

16

1721211039

NAZLI ÖZER

İnşaat Mühendisliği

17

1725241005

NESLİHAN KARACA

İç Mimarlık

18

1725201018

RABİA ALTINDAL

Mimarlık

19

1720131016

RUVEYDA VUSLAT AYAYDIN

Bilim Tarihi

20

1725201055

SEDAT MERAL

Mimarlık

21

1625201230

SEVBAN GENÇ

Mimarlık

22

1625201229

SİNAN GÜRCAN

Mimarlık

23

1721211015

ZAHİT ÇOBAN

İnşaat Mühendisliği

 

 

SINIF B03 (Pre-Intermediate)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1721231014

BERK ALİOĞLU

Biyomedikal Mühendisliği

2

1725201035

BEYZA HACIHASANOĞLU

Mimarlık

3

1720121038

CEREN BÖREKCİ

Psikoloji

4

1721221211

ÇAĞRI ÜSTÜN

Bilgisayar Mühendisliği

5

1725201034

ECEM BERNA ŞAHİN

Mimarlık

6

1725201040

ELİF EZGİ BAYRAKTAR

Mimarlık

7

1725201053

EMRE ATA

Mimarlık

8

1621211011

ENES DÜLGER

İnşaat Mühendisliği

9

1721221011

FARUK CEYLAN

Bilgisayar Mühendisliği

10

1725201071

FATMA NUR TACİ

Mimarlık

11

1725201031

GÜLSÜM YALÇIN

Mimarlık

12

1725201026

HATİCE KÜBRA AYVALI

Mimarlık

13

1621221056

MEHMET ALPEREN KURT

Bilgisayar Mühendisliği

14

1721211014

MUHAMMET MUSTAFA TANUĞUR

İnşaat Mühendisliği

15

1721231001

NEVİN NUR SELÇUK

Biyomedikal Mühendisliği

16

1724501012

ONUR AYTAŞ

Hukuk

17

1725201045

ÖMER MELİH ELMAS

Mimarlık

18

1725241204

SARA OSMAN

İç Mimarlık

19

1725241014

ŞEYMA YÜKSEL

Mimarlık

20

1721211004

TARIK KARAHAN

İnşaat Mühendisliği

21

1725241010

TUĞBA ŞAHİN

İç Mimarlık

22

1725201007

YAREN KURŞUN

Mimarlık

23

1721211028

YUSUF YERDELEN

İnşaat Mühendisliği

 

 

SINIF G01 (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1721241201

ABDULLAH MAREI

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2

1720121048

ABDULMUTALİP ÖVÜN

Psikoloji

3

1725201076

AHMET TALHA DÜLGER

Mimarlık

4

1720121025

ALEYNA ER

Psikoloji

5

1720121019

BETÜL BİLGİÇ

Psikoloji

6

1721231019

ESRA SEYHAN

Biyomedikal Müh.

7

1721231022

FATIMA YETER

Biyomedikal Müh.

8

1725201041

FATMA BEYZA TÜRK

Mimarlık

9

1725201014

FURKAN GÜNEYİ

Mimarlık

10

1725201212

HAYDAR BOBOEV

Mimarlık

11

1720131010

İBRAHİM ÖKSÜZ

Bilim Tarihi

12

1721211023

MELİH ŞAHİN

İnş. Müh.

13

1721211032

MUHAMMED YAHYA SÜMER

İnş. Müh.

14

1721231028

NİDA KELEŞ

Biyomedikal Mühendisliği

15

1720121017

OĞUZ KAAN DERELİ

Psikoloji

16

1725241201

SEMA KÖROĞLU

İç Mimarlık

17

1725201028

SULTAN YILDIZ

Mimarlık

18

1725201062

ZEYNEP BEYZA AYDIN

Mimarlık

19

1720131011

ZÜLAL HAFSA BOSTANCI

Bilim Tarihi

 

 

SINIF G02 (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1721241202

ABDULLAH BIN AL-SHAIBAH

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2

1621231047

AHMET ESAT ORDU

Biyomedikal Müh.

3

1720121024

BEYZANUR ORDULUOĞLU

Psikoloji

4

1720121015

DİLAYNA ÇELEBİ

Psikoloji

5

1720121040

ELİF AKAY

Psikoloji

6

1720111005

FUNDA TEKİN

Tarih

7

1720121016

FURKAN KAYABOYNU

Psikoloji

8

1725241016

HARUN EROL

İç Mimarlık

9

1625241022

HÜSEYİN SAMET KAPLAN

İç Mimarlık

10

1721231007

KÜBRANUR ARLI

Biyomedikal Müh.

11

1725201016

MEHMET ZAHİD ÜZÜMCÜ

Mimarlık

12

1721231018

MELİKE KARAKAŞ

Biyomedikal Müh.

13

1721211036

MUHAMMET FATİH BAHADIR

İnş. Müh.

14

1721211034

MUSTAFA ONUR OYANIK

İnş. Müh.

15

1721211024

MUSTAFA YAHŞİ

İnş. Müh.

16

1721231011

NURHANIM TEKDAL

Biyomedikal Müh.

17

1720101018

SALİHA YILDIRIM

Türk Dili ve Edebiyatı

18

1721211003

SÜLEYMAN EMRE GÜMÜŞ

İnşaat Mühendisliği

19

1720121030

ZEYNEP NUR AYGÜN

Psikoloji

 

 

SINIF G03  (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1721241005

ABDULLAH ATAN

Elektrik-Elektronik Müh.

2

1720121037

BEYZANUR GÜÇÜKGÜZEL

Psikoloji

3

1720121053

ECREN CEVAHİREFENDİOĞLU

Psikoloji

4

1725201072

ELİF YILMAZ

Mimarlık

5

1720121054

FATİH TAN

Psikoloji

6

1720121047

GAMZE EFE

Psikoloji

7

1725201003

HATİCE ELİF KESKİNLİOĞLU

Mimarlık

8

1725201050

İBRAHİM EROĞLU

Mimarlık

9

1720121045

İREM LAPACI

Psikoloji

10

1721241004

KÜBRA KARAKAYA

Elektrik-Elektronik Müh.

11

1721241203

MAHMOUD BAAGEIL

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

12

1725201038

MEHMET ETKA TOZAL

Mimarlık

13

1725201021

MELİKE MERVE ATICI

Mimarlık

14

1725201049

MUHAMMET ALİ COŞKUN

Mimarlık

15

1621221080

MUSTAFA ALP CİVELEK

Bilgisayar Mühendisliği

16

1720121055

MUSTAFA FERİT GÜNGÖRÜR

Psikoloji

17

1722301007

SALİHA GÜNERGÖK

Geleneksel Türk Sanatları

18

1725241205

SEDRAH ALBUKAAI

İç Mimarlık

19

1721211018

TAHA EMRE YAKUT

İnş. Müh.

 

 

SINIF G04  (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1720121069

ALİ SEYDİ BENLİ

Psikoloji

2

1720121066

BÜŞRANUR CAN

Psikoloji

3

1720121065

EMRE UYGUN

Psikoloji

4

1720121021

FATMA ALTINTAŞ

Psikoloji

5

1720121018

HATİCE HÜMA DEMİR

Psikoloji

6

1725241039

İBRAHİM YILMAZ

İç Mimarlık

7

1720121067

KÜBRA YENİÇAY

Psikoloji

8

1724501029

MEHMET KÜÇÜKCİRİT

Hukuk

9

1725201060

METİN YÜŞA ARSLAN

Mimarlık

10

1721211017

MUHAMMET BÜRKAN KENAN

İnş. Müh.

11

1625201234

MUSTAFA AYDIN

Mimarlık

12

1720111006

MÜLKİYE ÇINAR

Tarih

13

1720121046

ÖZLEM BABAT

Psikoloji

14

1720121056

RUKİYE ŞENEL

Psikoloji

15

1725241038

RÜYA MİRAY ULUSAY

İç Mimarlık

16

1720131020

SATI ÖZKAYA

Bilim Tarihi

17

1725241003

ŞEYMANUR DÖNMEZ

İç Mimarlık

18

1721231205

TAREK ZALAK

Biyomedikal Mühendisliği

19

1721231204

YAZEED QAMARAN

Biyomedikal Mühendisliği

 

 

SINIF G05 (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1725201070

ALİEKBER TEKTAŞ

Mimarlık

2

1725201074

ASUDE ÇELİK

Mimarlık

3

1721231206

BASHAR ALOMAR

Biyomedikal Mühendisliği

4

1725241208

BUTOUL HAMED

İç Mimarlık

5

1721221009

ENES BEK

Bilgisayar Mühendisliği

6

1720121204

ESMA GÜNGÖR

Psikoloji

7

1721221018

EYÜB ENSAR DOĞAN

Bilgisayar Mühendisliği

8

1721221016

FURKAN ATAK

Bilgisayar Mühendisliği

9

1721241014

GÜVEN YUNUS COŞKUNSEVER

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

10

1721231009

HALİME BÜŞRA TOK

Biyomedikal Mühendisliği

11

1725241203

MALAZ KADOURA

İç Mimarlık

12

1721231008

MEHMET UĞUR CANBEY

Biyomedikal Mühendisliği

13

1721231013

MİNEL CEYLAN

Biyomedikal Mühendisliği

14

1720121011

MUHAMMED TARIK YILMAZ

Psikoloji

15

1721241015

MURAT CAN ŞAHİNBAŞ

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

16

1721211020

MÜCAHİD YASİR TOPÇU

İnşaat Mühendisliği

17

1720121036

ORHUN KARAKADILAR

Psikoloji

18

1720121060

SELEN SUDE ZEDELİ

Psikoloji

19

1725201043

ŞEVVAL MELEK HİSOĞLU

Mimarlık

 

SINIF G06 (Intermediate)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1725241001

AHMET CEMİL TUTAR

İç Mimarlık

2

1621211126

AHMET SALİH ÇETİNKAYA

İnşaat Mühendisliği

3

1721221026

AHMET ZÜMBEROĞLU

Bilgisayar Mühendisliği

4

1621211031

ASIM ALTINTAŞ

İnş. Müh.

5

1620121048

AYŞE AYTEK

Psikoloji

6

1725201068

BEGÜM ŞEVVAL ŞAHİN

Mimarlık

7

1720121009

BETÜL AHSEN ŞAL

Psikoloji

8

1621241027

BETÜL KAYTARAN

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

9

1620121003

BEYZA PAK

Psikoloji

10

1620121078

CEREN KAVAKLI

Psikoloji

11

1721221002

DİLARA DEMİRHAN

Bilgisayar Mühendisliği

12

1725201077

ELİF ASLAN

Mimarlık

13

1625201043

ELİF HANÇER

Mimarlık

14

1725201056

EMİNE TOSYALI

Mimarlık

15

1725201002

EMRAH SEYHAN

Mimarlık

16

1625241078

ENES FURKAN KELEŞ

İç Mimarlık

17

1725201201

EREN GÜLTEKİN

Mimarlık

18

1625241077

ERVA ZEYNEB AYDIN

İç Mimarlık

19

1720101007

ESEN KAYGUSUZ

Türk Dili ve Edebiyatı

20

1620121009

ESMANUR KARAKUZU

Psikoloji

21

1625201070

FİKRET ENES ARIBOĞA

Mimarlık

22

1620121058

HÜSEYİN ÇİÇEK

Psikoloji

23

1721231010

KADİR EKEN

Biyomedikal Mühendisliği

24

1621211003

MEHMET ÇELİK

İnşaat Mühendisliği

25

1625241006

MUHAMMET ABDULKADİR MERGEN

İç Mimarlık

26

1720131006

NADİDE BEGÜM YARIMOĞLU

Bilim Tarihi

27

1620121087

NAIME HASAN HASAN

Psikoloji

28

1620121035

NURSELAM IŞIK

Psikoloji

29

1621241007

ÖMER FARUK ARI

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

30

1720121006

RABİA HÜMEYRA GÜGEN

Psikoloji

31

1620121067

SALİHA ÜNAL

Psikoloji

32

1625241072

SEHER ÇOŞKUN

İç Mimarlık

33

1720121013

ŞEYMA DÖNMEZ

Psikoloji

34

1725201010

YASEMİN KESKİN

Mimarlık

35

1725201047

ZAHİDE NUR ÇAKMAK

Mimarlık

36

1725241008

ZEYNEP MUŞ

İç Mimarlık

 

 

SINIF 101  (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1725201024

ABDULKERİM BOZYEL

Mimarlık

2

1725241207

ABDULLAH MOHAMMED SALEH ALBAADANI

İç Mimarlık

3

1725201073

BERAT YETİM

Mimarlık

4

1725241004

BERRİN AKÇİL

İç Mimarlık

5

1721211208

BUĞRA YAKUP TÜRKER

İnşaat Mühendisliği

6

1725201015

EBUBEKİR GÖZ

Mimarlık

7

1725201051

ECEM DENİZ KARAKURT

Mimarlık

8

1721231002

GONCAGÜL KARADAĞ

Biyomedikal Mühendisliği

9

1725241013

HÜMEYRA ASLAN

İç Mimarlık

10

1725201069

KASIM YILMAZ

Mimarlık

11

1721221204

MANEL TURKİ

Bilgisayar Mühendisliği

12

1721221022

MERT İSHAK KILIÇ

Bilgisayar Mühendisliği

13

1721211006

MUHAMMED FURKAN GÜLDEMİR

İnşaat Mühendisliği

14

1721241018

MUSTAFA ŞAMİL İLERİ

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

15

1720121020

MÜNEVVER TİMUROĞLU

Psikoloji

16

1721211019

OĞUZHAN YILDIZ

İnşaat Mühendisliği

17

1725241006

RABİA MEHLİKA AKTAŞ

İç Mimarlık

18

1721241008

RECEP TAYYİP ÖDEMİŞ

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

19

1721231021

SALİHA NUR İLHAN

Biyomedikal Mühendisliği

 

SINIF 102  (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1725201061

ABDULLAH ŞENER

Mimarlık

2

1720101003

AHMET AKARSU

Türk Dili ve Edebiyatı

3

1720121034

AYŞENUR ERTAŞ

Psikoloji

4

1720121061

DERYA YAZICI

Psikoloji

5

1721221015

ENES DURMUŞ

Bilgisayar Mühendisliği

6

1721241006

HALİL İBRAHİM GÜNBULAK

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

7

1720131005

HATİCE BEKTAŞ

Bilim Tarihi

8

1721241009

KÜBRA YILDIRIM

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

9

1721231015

MEHMET EROL

Biyomedikal Mühendisliği

10

1721211025

MUHAMMED SÜHEYL ÖZMEN

İnşaat Mühendisliği

11

1720121002

MUSTAFA TAYYİP İNANÇ

Psikoloji

12

1725201202

QAMAR MORDAA

Mimarlık

13

1725201054

RÜMEYSA ÇILĞASIT

Mimarlık

14

1721211012

SERHAT ALTUN

İnşaat Mühendisliği

15

1725241040

ŞEYMANUR GÜN

İç Mimarlık

16

1725241024

TUĞÇE NUR YAMAN

İç Mimarlık

17

1721221013

YUNUS EMRE ATİK

Bilgisayar Mühendisliği

18

1721221027

YÜŞA ORUÇ

Bilgisayar Mühendisliği

19

1720121007

ZEYNEP BALTACI

Psikoloji

 

SINIF 103 (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1721241013

ATAKAN ORAL

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2

1725201036

BARIŞ AVCI

Mimarlık

3

1721231029

BÜŞRA ÖZCAN

Biyomedikal Mühendisliği

4

1725201044

EMRULLAH ÇAKMAZ

Mimarlık

5

1721241003

FURKAN TULUK

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

6

 

GULIMIRE AINIWAER

Bilgisayar Mühendisliği

7

1721211031

HALİL İBRAHİM TAYLAN

İnşaat Mühendisliği

8

1725201006

HASAN ÇAĞATAY DEMİR

Mimarlık

9

1725201033

İBRAHİM ENES TASALI

Mimarlık

10

1721211005

İSA KAYA

İnşaat Mühendisliği

11

1721241019

KEMAL KARABAY

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

12

1720101008

ÖMER HAMALLAR

Türk Dili ve Edebiyatı

13

1721211008

SADIK BERŞAN KÜÇÜKHEMEK

İnşaat Mühendisliği

14

1725201052

SENANUR BERK

Mimarlık

15

1725241024

SERRA BÜYÜKKURBAN

İç Mimarlık

16

1725201080

SEVDE TANIR

Mimarlık

17

1720121023

ŞEYMA DEMİRCİ

Psikoloji

18

1725241031

VİLDAN BARTIK

İç Mimarlık

19

1725201249

ZİŞAN NUR ÇALIŞKAN

Mimarlık

 

 

SINIF 104  (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1720131014

AHMET FATİH ATLAÇ

Bilim Tarihi

2

1721241001

ASIM SEMİH ESKİN

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

3

1720121050

BÜŞRA AYDI

Psikoloji

4

1725201011

DAVUT EKİNCİ

Mimarlık

5

1725201009

EDANUR VAROL

Mimarlık

6

1720121014

ELİF COPKAYAOĞLU

Psikoloji

7

1721241002

HÜSEYİN TAYŞİ

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

8

1720101006

MANSUR MUSTAFA ERKAHRİMAN

Türk Dili ve Edebiyatı

9

1725201209

MOHAMMAD BASHNINI

Mimarlık

10

1725201029

MUHAMMED FATİH DURAN

Mimarlık

11

1720131017

MUSTAFA YILDIZ

Bilim Tarihi

12

1725201206

OĞUZHAN TÜRKMENOĞLU

Mimarlık

13

1720121042

RABİA DOZCAN

Psikoloji

14

1721211009

REMZİ ÖZAY

İnşaat Mühendisliği

15

1720121062

YAREN KÖSE

Psikoloji

16

1721231203

YASER ALJAMMAL

Biyomedikal Mühendisliği

17

1725201023

YELDA İNECİK

Mimarlık

18

1720121001

ZEYNEP DEMİR

Psikoloji

19

1726121001

ZÜLAL KEZBAN TERZİER

PDR

 

 

SINIF 201  (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1721221007

ABDUSSAMET KACI

Bilgisayar Mühendisliği

2

1725241017

AHSEN GÜNER

İç Mimarlık

3

1720121044

EBRAR YERİNDE

Psikoloji

4

1725241015

EMİNE KOSİF

İç Mimarlık

5

1720121033

ERDEM SEPET

Psikoloji

6

1721221012

FATİH FURKAN ÇEÇEN

Bilgisayar Mühendisliği

7

1725241026

KADİR ÇALIŞKAN

İç Mimarlık

8

1725201067

MERVE KOCAKAPLAN

Mimarlık

9

1725201210

MOHAMMED BIN DOHMAN

Mimarlık

10

1721241010

MUHAMMET FURKAN GÜNEÇ

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

11

1721211022

MUHAMMET HASAN SOYLU

İnşaat Mühendisliği

12

1721211027

OSMAN ÖCAL

İnşaat Mühendisliği

13

1720121201

PATIMAI KADIER

Psikoloji

14

1720121051

SAFANUR ÜÇÜNCÜ

Psikoloji

15

1720121207

SAJIB MAHMUD

Psikoloji

16

1721231016

SÜLEYMAN BAL

Biyomedikal Mühendisliği

17

1721221014

SÜMEYYE ZÜLAL DİK

Bilgisayar Mühendisliği

18

1721241016

TAYYİP KAYMAK

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

19

1724501101

ZEYNEP ZÜLAL GÜL

Hukuk

 

 

 

SINIF 202  (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1720121049

ALEYNA ŞAMCI

Psikoloji

2

1720131012

AYŞE HİLAL BAKACAK

Bilim Tarihi

3

1725241019

BETÜL CENNET ÖZCAN

İç Mimarlık

4

1725241034

BEYZANUR ATALAY

İç Mimarlık

5

1720121035

BİLAL ÇARDAK

Psikoloji

6

1720121063

ELİF ÖZGENÇ

Psikoloji

7

1720121057

ESRA NUR KARA

Psikoloji

8

1722301005

FURKAN DEMİRTAŞ

Geleneksel Türk Sanatları

9

1721221020

HALİL İBRAHİM YARIŞ

Bilgisayar Mühendisliği

10

1725241002

HİDAYET ŞİMŞEK

İç Mimarlık

11

1725201032

HÜMEYRA KARABACAK

Mimarlık

12

1725201214

KHAWLAH ALI SAEED BA-WAZIR

Mimarlık

13

1725241028

MELİH ŞEN

İç Mimarlık

14

1720101014

MERVE TAŞKALE

Türk Dili ve Edebiyatı

15

1725241206

MOHAMMED ALHAMEDI

İç Mimarlık

16

1725201046

SEREN ÇAKMAKCI

Mimarlık

17

1720121032

UYGAR ŞANLI

Psikoloji

18

1721231027

ZEKİYE BÜŞRANUR KARAASLAN

Biyomedikal Mühendisliği

 

 

SINIF 203  (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1721211038

ABDULMELİK CANBAY

İnş. Müh.

2

1720131018

ALEYNA BEKCİ

Bilim Tarihi

3

1721221024

AMİNE CEYDA ABANİK

Bilgisayar Mühendisliği

4

1720121027

ARICAN KARADANA

Psikoloji

5

1725241021

AYŞENUR ACA

İç Mimarlık

6

1720121010

BERFİN RESULOĞULLARI

Psikoloji

7

1725241011

CEMRA BÜŞRA CABİR

İç Mimarlık

8

1721231026

ENES KILIÇ

Biyomedikal Mühendisliği

9

1721221001

FARUK BERA ZÜLALOĞLU

Bil.Müh

10

1720121029

FATMA NUR YALÇIN

Psikoloji

11

1725201042

GİZEM BOZKURT

Mimarlık

12

1721221017

HALİL İBRAHİM KAYA

Bilgisayar Mühendisliği

13

1725201252

HİLAL ÇUHADAR

Mimarlık

14

1722311010

MEHMET DURAN KOÇAK

Grafik Tasarım

15

1725241036

MÜNEVVER KORKMAZ

İç Mimarlık

16

1721221201

NAGKICHAN MOUSTAFA IMPRAM

Bilgisayar Mühendisliği

17

1725201215

NAWAL MAHHOUK

Mimarlık

18

1721211030

ONUR KOCA

İnşaat Mühendisliği

19

1720111003

RECEP KUL

Tarih

 

 

SINIF 204  (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1724501087

AHMET RÜŞTÜ AYDIN

Hukuk

2

1721221028

BESİME ÖZPOLAT

Bilgisayar Mühendisliği

3

1721241012

BURAK ÇİFTCİ

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

4

1725241025

FATMA BÜYÜKBAYRAK

İç Mimarlık

5

1720131007

KADRİYE BEYZA ÖZ

Bilim Tarihi

6

1720121012

MERYEM YÜREKTÜRK

Psikoloji

7

1721241017

MUHAMMET EREN USTA

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

8

1721221019

MUHAMMET FURKAN ÖZEN

Bilgisayar Mühendisliği

9

1621231048

MURAT ÇEKİN

Biyomedikal Müh.

10

1725241037

MUSTAFA BOZTEPE

İç Mimarlık

11

1725201064

ÖMER DİKİLİTAŞ

Mimarlık

12

1725241023

RÜVEYDE BERFİN BEKİROĞLU

İç Mimarlık

13

1721221206

SALEM BAQUTAIBAH

Bilgisayar Mühendisliği

14

1720121022

SENA ÖZKAYNAK

Psikoloji

15

1720121028

SİNEM COŞAR

Psikoloji

16

1725241007

TUĞÇE NUR YAMAN

İç Mimarlık

17

1720121043

ÜMRAN HANİFE ÖZKUL

Psikoloji

18

1720121039

YASİN MURAT KAYMAK

Psikoloji

19

1725241035

ZEHRA TEKİN

İç Mimarlık

 

 

SINIF 205  (Elementary)

NO

ÖĞRENCİ NO

ÖĞRENCİ ADI - SOYADI

BÖLÜM

1

1726111017

AYŞE ÇELİK

Okul Öncesi Öğretmenliği

2

1721231017

BANU CİNEL

Biyomedikal Mühendisliği

3

1721211037

BİLAL EROĞLU

İnşaat Mühendisliği

4

1720111010

BÜŞRA MURATOĞLU

Tarih

5

1621231001

ERDOĞAN SAĞ

Biyomedikal Müh.

6

1721231023

FATMA ÇAKIR

Biyomedikal Mühendisliği

7

1725241027

FIRAT MUTLU

İç Mimarlık

8

1621221033

MAHBUBULLAH HABIBI

Bilgisayar Mühendisliği

9

1621241026

MEHMET ENES AŞIK

Elektrik-Elektronik Müh.

10

1725201025

MERVE GÜLLÜK

Mimarlık

11

1721221021

MERYEM AYDIN

Bilgisayar Mühendisliği

12

1726121002

MUHAMMED SÖNMEZ

PDR

13

1721211029

MURAT İŞİK

İnşaat Mühendisliği

14

1720121008

MUSTAFA TARIK DABANLI

Psikoloji

15

1721211033

ÖMER KAYA AKARSU

İnşaat Mühendisliği

16

1725201020

RÜMEYSA NUR GÜNAL

Mimarlık

17

1725201078

SENA NUR KOÇ

Mimarlık

18

1725241020

SERRA CİCERALİ

İç Mimarlık

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi