YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Online FSMEPT Speaking Exam Schedule
Duyuru Arşivi
Online FSMEPT Speaking Exam Schedule
CLASS 101 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 XIATIGULI AINIWAERJIANG İREM ÖZDEMİR
13:20 - 13:40 MEHLİKA ÖNVER ZEYNEP NURDAN TÖKEL
13:40 - 14:00 SEDA KARALAR MADINA MAHMUTOVA
14:00- 14:20 MUHAMMED ENSAR KUTAY KEVSER PADO
14:20- 14:40 BURAK ÇEBİ BATYR KHAMKHOEV
20 MINUTES BREAK
15:00- 15:20 SEVDE NUR ŞENGÜL HÜMEYRA AYŞE AKYÜZ
15:20 -15:40 ÖZGE BARLIK FATMA NUR USTA
15:40 - 16:00 ALİ KAAN ÖZTÜRK ASİYE İLAYDA SAĞKOL
16:00 - 16:20 YUNUS TEKE YUSUF DUR
16:20- 16:40 MEHMET ALTUNTAŞ  

 

CLASS 102 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 GÜLŞAH CAN ABULİMİTİ DİLİSHAER
13:20 - 13:40 ALPEREN YAVUZ UZUN HALİME ERKOL
13:40 - 14:00 İKLİMA YILDIRIM EDA KARALAR
14:00- 14:20 ALİ KARMIŞ MERVE ALTUN
14:20- 14:40 MUHAMMET YILMAZ MİKAİL KARATAŞ
20 MINUTES BREAK
15:00- 15:20 MEHMET AK YUNUS SÜMER
15:20 -15:40 ELİF SILA YILDIZ HAŞİM IRMAK
15:40 - 16:00 İBRAHİM HALİL GÖKÇEOĞLU MOHAMAD A.GADER
16:00 - 16:20 MEHMET AKİF YILMAZ  

 

CLASS 103 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 SÜMEYYE YÖNEY YILIYAER MAIMAITIABULA
13:20 - 13:40 ÖMER GÜNEY ÜMMÜGÜLSÜM AYKUT
13:40 - 14:00 MİRAY POLAT ZEYNEP KABADAYI
14:00- 14:20 FATMA ÖZYİLDİRİM TALHA TEMEL
14:20- 14:40 EBRAR YAZICI SİDRA SELO
14:40- 15:00 RÜMEYSA YİĞİT HİRA NUR KASATURA
20 MINUTES BREAK
15:20 -15:40 YUNUS EMRE ANAÇAL ÇAĞLA ALTUNBİLEK
15:40 - 16:00 HATİCE ÇAĞLAR YAVUZ SELİM BİÇER
16:00 - 16:20 HARUN SELEK DİLARA DELEN
16:20- 16:40 MUHAMMED ALİ KÖSE  

 

CLASS 104 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 BİLAL FURKAN DERE HATİCE GÜR
13:20 - 13:40 BURAK EMİR ÇİMEN İLKAY ÖNCEL
13:40 - 14:00 ALTAN AYKUT AKBUĞA GÖKHAN DAL
14:00- 14:20 AHMET KEREM AĞIL BUKET DENİZLİ
14:20- 14:40 ŞURA GÜNEŞ MUHAMMED AHMET
20 MINUTES BREAK
15:00- 15:20 SÜMEYYE ZÜLAL DİK ZEYNEP KUL
15:20 -15:40 NAZLI HİLAL DEMİRTAŞ ÖZGE AYKURT
15:40 - 16:00 ERTUĞRUL ŞİMŞEK NİZAMETTİN MUSTAFA YILMAZ
16:00 - 16:20 BEYZA YAZICI HALE TURAÇ

 

CLASS 201 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 ZEYNEP KÖMÜR AYŞE NİDA ÖZDEMİR
13:20 - 13:40 SAMET ZENGİN KLESIA HOXHA
13:40 - 14:00 EDANUR TAŞ FATMA SENANUR KABLAN
14:00- 14:20 AHMET KÖKTAŞ HASAN AHMET TEKELİ
14:20- 14:40 KADİR DİNÇER İBRAHİM HAKKI BEKTAŞ
20 MINUTES BREAK
15:00- 15:20 İBRAHİM ETHEM SOBACI MUHAMMED KARAKURT
15:20 -15:40 SARA NİHAL ÖNCÜ ZEHRA GÖKÇE YILMAZ
15:40 - 16:00 AZAD SAĞIN AYSEN OKUTAN
16:00 - 16:20 MAİMAİTİAİLİ YİLİNUER  

 

CLASS 202 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 ZEYNEP KAPLAN AHSEN SÜMEYYE KURTULUŞ
13:20 - 13:40 OSMAN KARİMOV MEHMET CAN OKUR
13:40 - 14:00 SELAHATTİN EREN ÇETİN ATAKAN OSMAN ÇELİK
14:00- 14:20 SENA ÇELİK YUSUF KELEŞ
14:20- 14:40 SEDA KÖSE NURCİHAN KIZILKAYA
14:40- 15:00 EYÜP CAN CÖMERT BUSEM DİNÇ
20 MINUTES BREAK
15:20 -15:40 MELİKE BAŞLI KADİR ESİN
15:40 - 16:00 RÜVEYDAHİCRET KİRAZ YASEMİN AKKUM
16:00 - 16:20 HATİCE YEŞİLDAĞ HÜSNA KÖROĞLU
16:20 - 16:40 YUSUFCAN ALTAŞ SONER LATİF ÇERİ
16:40 - 17:00 EMA BECAREVIC  

 

CLASS 203 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 SUDENUR TEMELLİ SENANUR ÇETİNKAYA
13:20 - 13:40 NUR DEMİRCİ HATİCE DİLARA ERTÜRK
13:40 - 14:00 AHMET SEZER SARAÇOĞLU BÜŞRA ÇOBAN
14:00- 14:20 BAHADIR BAYDERE MUSTAFA AKİF GÖR
14:20- 14:40 ALPEREN ENGİN MUSTAFA NAS
20 MINUTES BREAK
15:00- 15:20 MERTCAN KARABAŞ RAMAZAN ER
15:20 -15:40 ŞAMİL BİLAL ÖZAYDIN BEYZA ŞAHİNGÖZ
15:40 - 16:00 BAHADIR SİNA TERZİOĞLU MERVE SELVİ

 

CLASS 204 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 BÜŞRA ULUSOY EMİR CEVDET GAYRETLİ
13:20 - 13:40 ESMA RABİA YENİGÜN MEHMET HAMZA DAKAK
13:40 - 14:00 FURKAN DİKMECİ HABİBE GÜREL
14:00- 14:20 ŞULE ERYAŞ EYÜPHAN BAŞTUĞ
14:20- 14:40 BAYAN BAKER EBRAR DERİNDAĞ
20 MINUTES BREAK
15:00- 15:20 SEMA NUR AKSÜNGER FATİH DAĞLI
15:20 -15:40 HATİCE KÜÇÜKALTAY HAVVA NUR BADEM
15:40 - 16:00 RABİA EYİ SEVDE HATİCE KÖMÜRCÜ
16:00 - 16:20 EBRAR ONUK  

 

CLASS 205 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 FATMA SENA GÜNEY EZGİ OSMANOĞLU
13:20 - 13:40 NURSENA PEKTAŞ KHAIRE KHAIRE
13:40 - 14:00 SADIK SALİHOĞLU ODEY ALBAKIR
14:00- 14:20 EMİN YASİR CORUT AHMET SAĞMAK
14:20- 14:40 İBRAHİM FATİH ŞİMŞEK SHAHD KATTAN
20 MINUTES BREAK
15:00- 15:20 ÖZLEM DORUK EYÜPCAN AYHAN
15:20 -15:40 RECEP TAHA AYDIN DİLARA SELÇUK
15:40 - 16:00 MUHAMMET ESENDEMİR AYTEN ZENGİNAL
16:00 - 16:20 ALİ OSMAN KOSİF CEMAL ÇEBİ
16:20- 16:40 İREM YILMAZ  

 

CLASS G01 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 EMRE KAYACAN HASAN SALİH PAŞAOĞLU
13:20 - 13:40 SENAY BÜŞRA CEMİLOĞLU NURISIMAN MAIMAITIMING
13:40 - 14:00 AYŞE YERLİKAYA DİLARA ÖZGENÇ
14:00- 14:20 SÜMEYYE KARABULUT BETÜL KORKAR
14:20- 14:40 MERVENUR KARAKOÇ FURKAN MUDAK
20 MINUTES BREAK
15:00- 15:20 BÜŞRA SULTAN ERGÜN GÜRKAN YAKAR
15:20 -15:40 SERHAT GÜREL ZEYNEP FEYZULLAH
15:40 - 16:00 AHMET SEKMAN MUSA TOPRAK
16:00 - 16:20 BERAT İSMAİL YAMAN MERVE ÇELİK
16:20- 16:40 BEYZANUR KATIRCI  

 

CLASS G02 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 ÖMER HÜSEYİN BİNAY HATİCE GÜNEŞ
13:20 - 13:40 İREM SENA DERECİ BEYZA ARDAHAN
13:40 - 14:00 KÜBRA AY BERFİN AKMAZ
14:00- 14:20 HÜSNA AĞYAR DUYGU ÇENGEL
14:20- 14:40 ERAY BATIGÜN İNANÇ VEFA KIZILTAŞ
14:40 - 15:00 BEYZA KARAKIŞ  
20 MINUTES BREAK
15:20 -15:40 MEHMET MÜCAHİT GÜRDAL İREM DUMAN
15:40 - 16:00 SELİM AKBAŞ SENA ÖZDAŞ
16:00 - 16:20 SÜMEYYE PELİSTER ELİF BEYZA KARAMUK
16:20- 16:40 ŞULE NUR ÇAKAN MUSTAFA DEVECİ
16:40 - 17:00 FEYZA OKULU HANDENUR KARAKAŞ

 

CLASS G03 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 SUDE DİLARA ŞAHİN MUHAMMED ÖNER
13:20 - 13:40 FURKAN SELİM SALİHOĞLU RECEP BERK BAYSAL
13:40 - 14:00 İCLAL MEMİŞOĞLU ALİ KARA
14:00- 14:20 NUR SULTAN KAYGISIZ RIDVAN DEMİRDAŞ
14:20- 14:40 İLAYDA KEÇOĞLU TUBA İKBAL YAYLA
20 MINUTES BREAK
15:00- 15:20 ABDÜLSAMED ECEVİT MUSTAFA DAL
15:20 -15:40 OĞUZHAN BAŞ RABİA DEMİRBAĞ
16:00 - 16:20 BURHAN YAZICI  

 

CLASS G04 SPEAKING EXAM SCHEDULE
TIME STUDENT'S NAME STUDENT'S NAME
13:00 - 13:20 MURADİLCAN CABBAR ESMA NUR KAHRAMAN
13:20 - 13:40 SÜMEYYE AYDEMİR YAĞMUR ARAZ
13:40 - 14:00 MUHAMMET FATİH ERMİŞ BEYDE OMAR
14:00- 14:20 MEHMET ÖZKAN ASLIHAN ERBAŞ
14:20- 14:40 ZIYAD ALNESHIWATI BEYZANUR ERDAĞI
20 MINUTES BREAK
15:00- 15:20 SEVDE DAŞGIN ŞEVAL HAZİNE
15:20 -15:40 VEYSEL GÜNAY DEMET DEMİR
15:40 - 16:00 MELİKE KEÇELİOĞLU ÖMER GÜZEL ŞAHİN
16:00 - 16:20 HAKAN TANRIVERDİ  



Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi