YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Yarıyıl Yeterlik Sınavı'na girmeye hak kazanan öğrenciler
Duyuru Arşivi
Yarıyıl Yeterlik Sınavı'na girmeye hak kazanan öğrenciler

18 Ocak 2014
 (Cumartesi) tarihinde yapılacak olan 2013-2014 Akademik yılı Yarıyıl Yeterlik Sınavı’na girmeye hak kazanan öğrenciler aşağıda belirtilmiştir. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

FSMVÜ Yabancı Diller Bölüm Başkanlığı 



Class J
1.ABDULHALIK KORKMAZ
2.ABDULLAH ŞENTÜRK
3.AHMET EMRE DEMİRŞEN
4.ARİADNA ÖZMERİÇ
5.AYŞE HİLAL BİLAL
6.DİDAR BÜYÜKKOÇAK
7.EBRAR ŞAHİN
8.FATMA HÜMEYRA YÜKSEL
9.FURKAN ÖZBUDAK
10.HASAN REMZİ EKER
11.HAVVA DURMUŞOĞLU
12.MEHMET ÇAĞLAR ÖZTÜRK
13.METİN TAYRAN
14.MUHAMMED AMMAR SEZGİN
15.MUHAMMED UĞUZ
16.MUHAMMET MUSTAFA KAYA
17.MÜCAHİT ARIN
18.RÜMEYSA ADA
19.RÜVEYDA KORKUT
20.SAIBERIAYI YIMING
21.SALİH ERBAŞ
22.SELMA İKBAL ÖNDİN
23.SENA ÇEKLİÇ
24.SÜEDA KOCAKAPLAN
25.ŞEYMA BÜYÜKKOÇAK
26.TUBA ÇELİK
27.ZEYNEP ALKAN
28.ZEYNEP BEYZA GÜNDÜZ


Class M
1.MUHAMMED SAİT İKBAL SANCAR
2.HAVVA KILIÇARSLAN
3.NEFİSE NUR ALBAŞ
4.ELİF DENİZ
5.NESRİN DENİZALTI
6.YUNİ RAMAYANTİ
7.RABİA BİLEN
8.ŞEYMA AKBENLİ
9.YUSUF AÇIK
10.ASEL DİLAN VURAK
11.İNCİLAY TOPUK
12.AYŞE KOCAKIR

Class N
1.NUR HİLAL YENİCE
2.ŞEYMA ÖZTÜRK
3.SULTAN ŞAHİN
4.RABİA KÜÇÜK
5.ZEKERİYA ÖREN
6.BETÜL KELEŞ
7.EZGİ ÇETİN
8.AYŞE KÜBRA SERTER
9.ZEYNEP BAYKAN
10.SEVDE KASAP
11.KÜBRA YALIN
12.NESİBE ENGİN
13.DİLAY ÇAKIR
14.SÜMEYYE KARADAĞ
15.GAMZE ERDOĞAN
16.ÖMER FARUK AKAY
17.ABDURRAHMAN ÖZTÜRK
18.ABDULLAH KAPICIOĞLU
19.BUŞRA AFRANUR ÇELİK
20.İREM BULUT
21.SANİYE İLAYDA YILDIZ
22.MUHAMMED ERDEM KUKARACI


Class O
1.SÜMEYYE ÇETİN
2.SÜLEYMAN ONUR GEYİK
3.NUR EFŞAN KALKAN
4.FURKAN KAMIŞCILAR
5.FATMAGÜL ÖZŞAHAN
6.İREM VİLDAN HACIOĞLU
7.BEYZA NUSRA KARABULUT
8.TUĞBANUR KARATEKE
9.CANSU BÜLBÜLOĞLU
10.BÜLENT AKDOĞAN
11.ŞEYMANUR İMİR
12.MELDA BAHAR
13.ABDURRAHMAN ŞİMŞEK
14.BÜŞRA DOĞAN



Class P
1.HAVVAGÜL ÖZTÜRK
2.NİMET BEYZA KUTSAV
3.MELİSA BOZTEPE
4.ESRA BAKİ
5.NURŞAH CANBAZOĞLU
6.KEVSER SARI
7.SEMİH ÇAKIR
8.MELDANUR PAKSU
9.YUSUF ARIK
10.EBRAR SELVA URAL
11.SİMAY AYDIN
12.FATMA ŞENLİKÇİ
13.ELİFNUR DEVECİ





Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi