YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Yaz Okulu Ders Başlangıç Duyurusu
Duyuru Arşivi
Yaz Okulu Ders Başlangıç Duyurusu

Değerli öğrencilerimiz,

İngilizce Hazırlık Programı Online Yaz Okulu Kur dersleri 8 Haziran Pazartesi günü başlayacaktır. Kur başlamadan önce yapmanız gereken talimatlar şunlardır;

1) Classroom üzerinden lütfen yeni sınıflarınıza katılım gösteriniz. Katılım kodları;

  • ClassG01: 4biplrq.
  • ClassG02: a2aqxzq,
  • ClassG03: gzyyxyu,
  • ClassG04: xrrg2jv,
  • ClassG05: uxeawe6

 

2) Dersler Zoom platformu üzerinden yapılacaktır. Derslere katılımınız için Zoom ID bilgileri;

  • ClassG01:  Meeting ID 527 887 9085
  • ClassG02:  Meeting ID 940 330 6859
  • ClassG03:  Meeting ID 266 908 1234
  • ClassG04:  Meeting ID 710 214 6739
  • ClassG05:  Meeting ID 502 266 3240

 

3) Ders kitaplarınızı temin edebileceğiniz yayınevi iletişim bilgileri;

CAFERAGA MAH NEŞET ÖMER SK KADIKÖY İŞ MERKEZİ NO:10/112 KAT :1, 34710 Kadıköy/İstanbul 

Tel: 0216 338 39 47

***Yaz okulunda Pearson Yayınevinden Cutting Edge adlı kitap kullanılacaktır.

Harita: https://bit.ly/2ACXrjr 

 

 

SUMMER SCHOOL / G01
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM SEVİYE
1 1920121056 EZGİ OSMANOĞLU Psikoloji Intermediate
2 1920121074 FATMA SENA GÜNEY Psikoloji Intermediate
3 1920131008 HATİCE GÜR Bilim Tarihi Intermediate
4 1825201255 MADINA MAHMUTOVA Mimarlık Intermediate
5 1921221048 MUHAMMED ENSAR KANYILMAZ Bilgisayar Mühendisliği Intermediate
6 1921241022 ÖMER HÜSEYİN BİNAY Elektrik-Elektronik Müh. Intermediate
7 1920121077 SELDA ASENA TUNA Psikoloji Intermediate
8 1920121067 SUDE DİLARA ŞAHİN Psikoloji Intermediate
9 1920121058 ŞÜHEDA BAYRAM Psikoloji Intermediate
10 1920121026 ZEYNEP KÖMÜR Psikoloji Intermediate
11 1920121070 ZÜMRÜT ÖZDEMİR Psikoloji Intermediate

 

SUMMER SCHOOL / G02
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM SEVİYE
1 1925241035 AYSEN OKUTAN İç Mimarlık Upper-Intermediate
2 1925241054 BURAK ÇEBİ İç Mimarlık Upper-Intermediate
3 1921211005 CEMAL ÇEBİ İnşaat Mühendisliği Upper-Intermediate
4 1925241045 AHSEN SÜMEYYE KURTULUŞ İç Mimarlık Upper-Intermediate
5 1925241044 BARIŞ TÜKENMEZ İç Mimarlık Upper-Intermediate
6 1920121048 BERFİN AKMAZ Psikoloji Upper-Intermediate
7 1920121054 BETÜL KORKAR Psikoloji Upper-Intermediate
8 1925201021 BURHAN YAZICI Mimarlık Upper-Intermediate
9 1925241052 ZEYNEP KABADAYI İç Mimarlık Upper-Intermediate
10 1920121047 AYŞE NİDA ÖZDEMİR Psikoloji Upper-Intermediate
11 1925201038 ERDEM ŞERİT Mimarlık Upper-Intermediate

 

SUMMER SCHOOL / G03
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM SEVİYE
1 1921211015 EYÜPCAN AYHAN İnş. Müh. Upper-Intermediate
2 1921221033 HATİCE ÇAĞLAR Bilgisayar Mühendisliği Upper-Intermediate
3 1921221020 MUHAMMED KARAKURT Bilgisayar Mühendisliği Upper-Intermediate
4 1920121044 BÜŞRA ÇOBAN Psikoloji Upper-Intermediate
5 1920121068 EDANUR TAŞ Psikoloji Upper-Intermediate
6 1920121040 ESMA NUR KAHRAMAN Psikoloji Upper-Intermediate
7 1921221007 FURKAN SELİM SALİHOĞLU Bilgisayar Mühendisliği Upper-Intermediate
8 1925241033 GÜLŞAH CAN İç Mimarlık Upper-Intermediate
9 1920121075 AYŞE YERLİKAYA Psikoloji Upper-Intermediate
10 1920121045 DURSUN ENES ÇALAR Psikoloji Upper-Intermediate
11 1925241030 ESRA SÖZEN İç Mimarlık Upper-Intermediate

 

SUMMER SCHOOL / G04
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM SEVİYE
1 1925241039 SEDA KÖSE İç Mimarlık Upper-Intermediate
2 1921241031 SERHAT GÜREL Elektrik-Elektronik Müh. Upper-Intermediate
3 1925241036 SEVDE NUR ŞENGÜL İç Mimarlık Upper-Intermediate
4 1921221029 YUNUS EMRE ANAÇAL Bilgisayar Mühendisliği Upper-Intermediate
5 1921211007 HAKAN TANRIVERDİ İnş. Müh. Upper-Intermediate
6 1920121071 HÜSNA AĞYAR Psikoloji Upper-Intermediate
7 1925241017 İREM ÖZDEMİR İç Mimarlık Upper-Intermediate
8 1925201039 İREM SENA DERECİ Mimarlık Upper-Intermediate
9 1920121036 MELİKE BAŞLI Psikoloji Upper-Intermediate
10 1920121034 FATMA SENANUR KABLAN Psikoloji Upper-Intermediate
11 1921211006 FURKAN DİKMECİ İnş. Müh. Upper-Intermediate
12 1925201358 BAYAN ASHOUR Mimarlık Upper-Intermediate

 

SUMMER SCHOOL / G05
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM SEVİYE
1 1925201037 ŞEVAL HAZİNE Mimarlık Upper-Intermediate
2 1925201379 BATYR KHAMKHOEV Mimarlık Upper-Intermediate
3 1925201026 SENA ÇELİK Mimarlık Upper-Intermediate
4 1921231352 SİDRA SELO Biyomedikal Mühendisliği Upper-Intermediate
5 1920121042 ÖMER GÜNEY Psikoloji Upper-Intermediate
6 1921241357 SADIK SALİHOĞLU Elektrik-Elektronik Müh. Upper-Intermediate
7 1925241020 SELAHATTİN EREN ÇETİN İç Mimarlık Upper-Intermediate
8 1925241049 SENANUR ÇETİNKAYA İç Mimarlık Upper-Intermediate
9 1925201020 YUSUF KELEŞ Mimarlık Upper-Intermediate
10 1920121080 SAMET ZENGİN Psikoloji Upper-Intermediate
11 1921231020 SÜMEYYE KARABULUT Biyomedikal Mühendisliği Upper-Intermediate
12 1921221356 MURADİLCAN CABBAR Bilgisayar Mühendisliği Upper-Intermediate



Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi