YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Yeterlik Sınavına Girmeye Hak Kazananlar
Duyuru Arşivi
Yeterlik Sınavına Girmeye Hak Kazananlar

10.09.2014 tarihinde Küçük Çamlıca Yerleşkemizde yapılan Düzey Belirleme Sınavı'ndan başarılı olan öğrenciler aşağıdaki gibidir.

               Başarılı öğrencilerin 11.09.2014 tarihinde (yarın) ve 12.09.2014 tarihinde Yeterlik Sınavına girmek üzere Küçük Çamlıca Yerleşkemizde hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

11.09.2014

Yazma Sınavı: 09:15-10:15

Okuma Sınavı: 10:30-11:30

Dinleme Sınavı: 11:45-12:15

 

12.09.2014

Konuşma Sınavı: 09:30-13:00

 

YETERLİK SINAVINA GİRMEYE HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER:

1.

1421221002

OĞUZ

ÇELİK

Bilgisayar Müh.

2.

1421221005

BİLAL EKREM

HARMANŞA

Bilgisayar Müh.

3.

1421221015

BEDİRHAN

YILDIRIM

Bilgisayar Müh.

4.

1421221006

AYŞE SENA

FEYİZ

Bilgisayar Müh.

5.

1421221009

FURKAN

SARIHAN

Bilgisayar Müh.

6.

1421221011

MUHAMMET FURKAN

ÇANKAYA

Bilgisayar Müh.

7.

1421221012

MUSTAFA NİHAT NAKİ

KIYGA

Bilgisayar Müh.

8.

1421221008

DİLA

ERBAKAN

Bilgisayar Müh.

9.

1420131012

ELİF SENA

SOYDAN

Bilim Tarihi Bölümü

10.

1420131008

KÜBRA

DEMİR

Bilim Tarihi Bölümü

11.

1420131016

AHMET

ÇİFTÇİOĞLU

Bilim Tarihi Bölümü

12.

1420131004

AYŞEGÜL

KUTLUCA

Bilim Tarihi Bölümü

13.

1420131003

YUSUF

ERTOGRUL

Bilim Tarihi Bölümü

14.

1421231011

MUHAMMED ALİ

BURSALI

Biyomedikal Müh.

15.

1421231003

YUSUF

KARABAY

Biyomedikal Müh.

16.

1421231005

ADNAN

SOYVURAL

Biyomedikal Müh.

17.

1421231004

BÜŞRA

SÜRMELİ

Biyomedikal Müh.

18.

1421201167

BETÜL

SEVİM

DGS/YGS - Mimarlık Bölümü

19.

1241801005

NURAY

SEZER

DGS/YGS - Mimarlık Bölümü

20.

1421201169

SAİME BEYZE

ESEN

DGS/YGS - Mimarlık Bölümü

21.

0

İSMAİL FİKRİ

BOZKURT

DGS/YGS - Geleneksel Türk San.

22.

1420131022

ESMA GÜLFEM

MERT

DGS/YGS - Bilim Tarihi Bölümü

23.

1421201195

AYŞE BETÜL

ALPEREN

DGS/YGS - Mimarlık Bölümü

24.

1421211095

SAİD SERCAN

EKMEN

DGS/YGS - İnş. Müh.

25.

1422301040

TUĞÇE

AYKAN

Geleneksel Türk Sanatları

26.

1422301021

ZEHRA

ÖZTÜRK

Geleneksel Türk Sanatları

27.

1422301037

DİLARA NUR

SUBAŞI

Geleneksel Türk Sanatları

28.

1422311085

ORHAN

AÇIKGÖZ

Grafik Tasarım Bölümü

29.

1422311049

FATIMA ZEHRA NUR

OFLAZ

Grafik Tasarım Bölümü

30.

1422311076

HATİCE KEVSER

KANDIRA

Grafik Tasarım Bölümü

31.

1424501001

ÖMER YAVUZ

YILDIRIM

Hukuk

32.

1424501105

TALHA YASİN

ÜNLÜ

Hukuk

33.

1424501077

DİLVİN KÜBRA

SAÇAN

Hukuk

34.

1424501023

ELİF EYLÜL

MERAL

Hukuk

35.

1424501032

ERTUĞRUL EFE

AYRAN

Hukuk

36.

1424501090

ÜMMÜGÜLSÜM

SÜRER

Hukuk

37.

1424501002

SELVA

KETEN

Hukuk

38.

1424501119

KAAN

KABACA

Hukuk

39.

1424501015

NURZELAL

ARSLAN

Hukuk

40.

1424501081

GÜZİN

YÜCESAN

Hukuk

41.

1424501108

FURKAN BERK

BİBEROĞLU

Hukuk

42.

1424501072

ELİF

ŞENOL

Hukuk

43.

1424501039

MUHAMMED CAN

YAZICIOĞLU

Hukuk

44.

1424501038

ATAKAN

BİNGÖL

Hukuk

45.

1424501055

SİNAN

CİHAN

Hukuk

46.

1424501109

ESMA BETÜL

KESKİN

Hukuk

47.

1424501058

MERT

DURSUN

Hukuk

48.

1424501016

BAŞAK

UMUT

Hukuk

49.

1424501068

ETHEM ÇAĞRI

ERGİN

Hukuk

50.

1424501063

MELDA BEYZA

KAVAK

Hukuk

51.

1424501066

ZEYNEP BEYZA

KABATAŞ

Hukuk

52.

1424501004

NESLİHAN

ACAR

Hukuk

53.

1424501102

MUHAMMED KAFKAS

SÖNMEZ

Hukuk

54.

1424501110

DENİZ

ALTINÖZ

Hukuk

55.

1424501049

MERVE FATMA

ŞENTÜRK

Hukuk

56.

1424501126

AHMET NİHAT

ODABAŞI

Hukuk

57.

1424501021

ÖZKAN

KALAY

Hukuk

58.

1424501099

DİLARA HAZAL

MEŞE

Hukuk

59.

1424501020

AYDIN

YAMAN

Hukuk

60.

1424501106

RABİA

ÇETİN

Hukuk

61.

1424501009

ÇAĞLA NUR

KARABULUT

Hukuk

62.

1424501061

CANAN

ILIKKAN

Hukuk

63.

1424501064

FURKAN

ERDEM

Hukuk

64.

1424501046

ESMA

MERİÇ

Hukuk

65.

1421241051

HATİCE KÜBRA

KESKİN

İç Mim. Böl.

66.

1421241061

RABİA

YILDIRIM

İç Mim. Böl.

67.

1421241079

AHMET YUSUF

ÜRÜN

İç Mim. Böl.

68.

1421241074

TALHA

AKBULUT

İç Mim. Böl.

69.

1421241057

ABDULKADİR BUĞRA

SARIÇAYIR

İç Mim. Böl.

70.

1421241073

NUR

AYKURT

İç Mim. Böl.

71.

1421241077

ALİ MÜCAHİT

MAMUŞ

İç Mim. Böl.

72.

1421241088

MERVE

KÜLTÜR

İç Mim. Böl.

73.

1421241062

FEYZA

ERGÜL

İç Mim. Böl.

74.

1421211056

HÜSEYİN AHMET

YİĞİT

İnş. Müh.

75.

1421211049

SÜHEYL HAMZA

TELCİ

İnş. Müh.

76.

1421211044

GÜLSÜM

TANDOĞAN

İnş. Müh.

77.

1421211051

ENES

AKBULUT

İnş. Müh.

78.

1421211067

CAN FURKAN

ZENGİN

İnş. Müh.

79.

1421201140

ONUR

ŞAHİN

Mimarlık Bölümü

80.

1421201091

ENES MALİK

BADUR

Mimarlık Bölümü

81.

1421201099

TALHA

GÜRSAL

Mimarlık Bölümü

82.

1421201104

SERDAR

ARSALI

Mimarlık Bölümü

83.

1421201111

BELKIS NUR

BAKANER

Mimarlık Bölümü

84.

1421201145

HALİL İBRAHİM

DEMİR

Mimarlık Bölümü

85.

1421201097

HATİCE

EREN

Mimarlık Bölümü

86.

1421201098

ZEYNEP

MERKEN

Mimarlık Bölümü

87.

1421201094

MUHAMMED GAZİHAN

ÇELİK

Mimarlık Bölümü

88.

1421201118

ŞEREF CAN

YILDIZ

Mimarlık Bölümü

89.

1421201116

MEHMET

KARACA

Mimarlık Bölümü

90.

1421201129

DİLARA NUR

ALDEMİR

Mimarlık Bölümü

91.

1421201112

CEMİL KAAN

TAKA

Mimarlık Bölümü

92.

1421201124

AYŞE HÜMEYRA

GURULKAN

Mimarlık Bölümü

93.

1421201093

SÜMEYRA BÜŞRA

KALAY

Mimarlık Bölümü

94.

1421201096

FATİH MEHMET

GÖKTÜRK

Mimarlık Bölümü

95.

1421201146

GİZEM

SALİHPAŞAOĞLU

Mimarlık Bölümü

96.

1421201127

GÜLNUR

YILDIZ

Mimarlık Bölümü

97.

1421201103

ATİF

SARIGÜL

Mimarlık Bölümü

98.

1421201158

AHMET

AĞGÜL

Mimarlık Bölümü

99.

1421201092

HÜSEYİN SELMAN

ÇEÇEN

Mimarlık Bölümü

100.

1421201102

BETÜL

ARTAN

Mimarlık Bölümü

101.

1421201117

YASEMİN NİSA

ZENGİN

Mimarlık Bölümü

102.

1421201110

BEYZA MİRAÇ

KELKİT

Mimarlık Bölümü

103.

1421201161

RAMAZAN

KANAT

Mimarlık Bölümü

104.

1420121095

RABİA

YILMAZ

Psikoloji Bölümü

105.

1420121098

İLKNUR

ÇAYIR

Psikoloji Bölümü

106.

1420121097

ŞULE

SAYDAM

Psikoloji Bölümü

107.

1420121168

BÜŞRANUR

VELİOĞLU

Psikoloji Bölümü

108.

1420121094

NAGİHAN

ARSLAN

Psikoloji Bölümü

109.

1420121108

BÜŞRA CEREN

TANGÜL

Psikoloji Bölümü

110.

1420121150

ZÜHRE

AKGÜN

Psikoloji Bölümü

111.

1420121109

FATMA ZEHRA

UZUN

Psikoloji Bölümü

112.

1420121093

EMET

KILINÇ

Psikoloji Bölümü

113.

1420111003

NİYAZİ

UYSAL

Tarih

114.

1420111007

MURAT TUNAY

ŞEN

Tarih

115.

1420111010

BEYZA NUR

TEMİZTÜRK

Tarih

116.

1420111035

TAMERCAN

ÇAĞLAR

Tarih

117.

1420101057

OĞUZ SELİM

BAŞAR

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü

118.

1420101069

BÜŞRA

ANIK

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü

119.

1420101072

DİDEM

BİLGİN

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü

120.

1420101053

FATMA NUR

İŞLEYEN

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü

121.

1420121171

HATİCE KÜBRA

ÖZCAN

YÖS - Psikoloji Bölümü

122.

0

DINA

SHUKRİU

YÖS - Psikoloji Bölümü

123.

0

HAYA

AKTAA

YÖS - İç Mim. Böl.

124.

0

JUDI

KESİBİ

YÖS - Mimarlık Bölümü

125.

0

ROUAH

RAJAB

YÖS - Biyomedikal Müh.

126.

1420121173

ADELİNA

ÖNAL

YÖS - Psikoloji Bölümü

127.

1421221025

ŞEYMA

ASLAN

YÖS - Mimarlık Bölümü

128.

0

HAMZA

RASSLAN

YÖS - Mimarlık Bölümü

129.

1421201164

HELENE

ALHMIDI

YÖS - Mimarlık Bölümü

130.

0

ORWA

BKEİRATİ

YÖS - Bilgisayar Müh.

131.

1420101101

MAIERFUHA

BOGELA

YÖS - Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü

132.

0

FURKAN

LOKİ

YÖS - Mimarlık Bölümü

133.

0

SAİME

BUHAJ

YÖS - Bilgisayar Müh.

134.

1422311094

MOHAMAD SAMAR

SHABAN

YÖS - Grafik Tasarım Bölümü

135.

0

MUHAMMET YUŞA

DİNÇAY

YÖS - İnşaat Müh.

136.

0

NESİBE

SEVME

YÖS - İç Mimarlık

137.

0

ABDULSALAM

ALTINAWI

YÖS - Mimarlık Bölümü

138.

1421241092

EMRE

YILMAZ

YÖS - İç Mim. Böl.

139.

0

MOAAZ DIAA

METWALLY

YÖS - Bilgisayar Müh.

140.

0

TUĞÇE

KARSLI

YÖS - Psikoloji Bölümü

141.

0

SOUMEYA AHMED

ADEN

YÖS - Hukuk

142.

0

AYA

ALWAFAI

YÖS - Mimarlık Bölümü

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi